Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Osijek V.B.K.
    Mobitel
    iPhone 4, SE c905
    Operater
    Vip
    Godina
    38
    Postova
    376
    Bodovi
    11.304
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.304, Nivo: 25
    Bodovi: 11.304, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma znam...editirao sam 0032_0001, nego jel ga moram editirati ponovo da bi opet mogao spremiti poruku na SIM ili ima neka finta kojom bi mogao direktno spremiti na SIM umjesto u memoriju (kao kad te pita za kontakt..na SIM ili u telefon)


    I opet drugi Q...kako to učiniti s MPTom...šta da kliknem, otvorim??
    TNX

  2. #2
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueNeon
    ma znam...editirao sam 0032_0001, nego jel ga moram editirati ponovo da bi opet mogao spremiti poruku na SIM ili ima neka finta kojom bi mogao direktno spremiti na SIM umjesto u memoriju (kao kad te pita za kontakt..na SIM ili u telefon)


    I opet drugi Q...kako to učiniti s MPTom...šta da kliknem, otvorim??
    TNX

    kažem ti, moraš ponovo editirat seem, SMS ne nudi opciju odabira mjesta pohranjivanja, jednostavno je ona postavka skrivena u seem i nedostupna iz samog mobitela....


    imaš onu foru importiranja SMSa, recimo kad ideš na pisanja SMSa preko MPTa, a ono što ti tražiš je:
    MENU>ORGANIZER>MOBILE PHONE>BACKUP/RESTORE.
    dalje je sve wizard sistemom rješeno
    Zadnji uredio Inovator : 13-01-2005 u 22:25


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Backup??
    By Skyward in forum Aplikacije
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 14-04-2006, 18:12
  2. BACKUP battery i SMS na kartici
    By sibir in forum Windows Mobile
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-05-2005, 19:07
  3. E550 backup
    By Inovator in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-11-2004, 17:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove