Pozdrav svima! Sensation mi se jako zagrijava nakon 10-15 min aktivnog rada na njemu, pretezno surfanje po intenetu..i to mi sada jako smeta jer ja stvarno jako vruc..jel se moze kako to sredit? Jel to do baterije?