Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 27 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 664
  1. #201
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    RN7
    Operater
    HT
    Postova
    404
    Bodovi
    7.897
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Danas sam malo pogledao ponudu mobitela u prepaidu i to je živi užas. Nikada manje mobitela, nikada manji izbor. Što se događa s njima!?

  2. #202
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao partwish Pregledaj post
    Danas sam malo pogledao ponudu mobitela u prepaidu i to je živi užas. Nikada manje mobitela, nikada manji izbor. Što se događa s njima!?
    Možda gazdi u Njemačkoj loše ide p povlači novce iz kolonija na sve moguće načine

  3. #203
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma očajno... em manje simpa ponude em preskupi i precijenjeni modeli na pretplati! xperia ray npr. 1598 kn u total +s a isti uređaj u njemačkoj u dućanu 1400 kn. To jedino naš narod prihvača pod normalno ove cijene.
    Prošle godine sam uzeo na produženje omnia 7 za 1 kn i neću se žaliti ali je tjedan dana prije toga bila 1498 kn. Znaći mogli su i spustiti i tada za kunu. Ja ove cijene ne podržavam a kod nas je malo specijalan sistem trošenja bezvezno samo da se ima... Sjećam se iphone kad je prvi došao, ljudi za na pretplatu 500 kn mjesečno čekali na kiši da bi ga isplatili 12000 kn a sinoć mi dođe lik i da mu taj iphone ne snima video jer ga niti nema. Em što narod plati šminku još mora i skupe tarife plačati.
    Hebo ja ove izračune 50% manje pa lovit rođaka koji ima manje od 28 godina, pa obitelj kemijat pa ovo pa ono...
    Daj ti meni ko u europi dobru tarifu i ponudu mobitela onda sam zadovoljan!
    A ne bude li dobre jeftine ponude mobitela naravno da se skidam s pretplate pogotovo ako ovu frekvenciju još ne ukinu!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  4. #204
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    xperia ray npr. 1598 kn u total +s a isti uređaj u njemačkoj u dućanu 1400 kn
    ja i mnogi koje znam kupili smo ray za 8 kn. plus moramo platiti pretplatu (6 mj x 50,81 kn) + (24 mj x 10 kn) = 553,88 kn. ima li toga u njemačkoj?
    dakako, ray smo prodali tipovima koji mobitele kupuju putem njuškala. dobivena cijena od 1600 kn znači da smo po svakom rayu zaradili 1046 kn.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    iphone ... na pretplatu 500 kn mjesečno ... isplatili 12000 kn
    zahvaljujući tebi i tebi sličnima koji ne čitaju i ne znaju specifikacije tarifnih modela i uvjete promotivnih ponuda ja živim ko bubreg u loju. nakupovao se iPhonea i prodao ih putem njuškala. zarada po iPhoneu je 1.000-2.000 kn (ovisno o promociji). Uživaj u uvjerenju da se u T-Mobileu pretplata od 500 kn plaća svih 24 mj (=12.000 kn). Dioničarima T-Mobilea želim da imaju mnogo korisnika poput tebe i osoba koje plaćaju punu pretplatu 24 mj.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Hebo ja ove izračune 50% manje, pa obitelj kemijat pa ovo... A ne bude li dobre jeftine ponude mobitela naravno da se skidam s pretplate
    predlažem ti bar jedan sličan post dnevno, na ovom i ostalim forumima. time ćeš mi poslati bar jednog kupca dnevno na njuškalo. eto meni zarada, a tebi zadovoljstvo što si postao novi telekom guru u potpokavanju pretplata
    Zadnji uredio ispravljach : 05-07-2012 u 12:13

  5. 'Hvala' kaže:


  6. #205
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eeee...ali dok kod nas plate porez i raznorazne namete na cijene koje su u njemackoj. probaj taj telefon kupiti tamo pa ga prijaviti na carini

    salim se naravno, ajd' za telefone jos i razumijem...za manje trziste narucuju manji broj telefona, samim tim ih dobivaju po vecim cijenama, pa onda jos zbilja treba platiti poreze koji su kod nas gori nego u cijeloj europi.
    ali za cijene poziva, tj tarife ne razumijem nikako...da je u njemackoj sa onim standardom jeftinije nego kod nas. a opremu ne kupuju novu, nego polovnu prebacuju iz njemacke kod nas...znaci,troskovi su manji, e to je strasno

  7. #206
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A joj @ispravljach jesi se mene uhvatio peace brother! Ja općenito napadam t-mobile tu u zadnje vrijeme iako sam prije bio zadovoljan korisnik jer sve sam mobitele dobivao za jednu kunu na pretplati (12 ili 24 mj.) tipa total S +bodovi, redom: SE t630, SE Z300, SE k800, C510, nokia 5230, omnia 7... i sve ih opet uspješno prodao tako da sam imao računicu! Sve pet!
    Ali da su se pogoršali sada jesu. Makli su mi iz tarife favorite brojeve prema inozemstvu, smanjili vrijednost bodova sa 400 kn na 200 pri popustu uređaja, uveli 200kn još više ko nije preko trajnog naloga, povisili cijene mobitela...itd. Svaka čast na xperiji ray za 8 kn... meni nije bila istekla pretplata pa nisam bio sreće uzet ga. Al zašto i dalje ta cijena za već stariji model nebi bila ista? Po meni to što oni stave kao akciju je realna cijena za 24 mjeseci jer ga i sa 8 kn ponude isplate bar na tarifi +M!
    Da su još uvijek jeftiniji u ponudi mobitela od npr. tele2 gdje punu cijenu moraš uređaja platit - jesu! Ali očekujem i dalje bolje ako mislim ostat njihov pretplatnik...
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  8. #207
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    A joj @ispravljach jesi se mene uhvatio peace brother!
    nista osobno.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Makli su mi iz tarife favorite brojeve prema inozemstvu
    ali su uveli besplatne minute prema svima. recimo, ja konkretno, ne potrošim sve uključene min prema svima pa ih pošaljem kao kune na tomato račun i onda mogu besplatno zvati inozemstvo. ako i napravim koji razgovor s inozemstvom putem pretplate poništim taj trošak bodovima, a imam ih više od 100.000 zahvaljujući HT Amex kartici
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    smanjili vrijednost bodova sa 400 kn na 200 pri popustu uređaja
    ali su znatno snizili cijene uređaja. vidi:
    http://cafe.mobil.hr/threads/62883-t...=1#post1025685
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    povisili cijene mobitela
    nekoć sam zarađivao nekoliko stotina kuna po uređaju, a sada do 2.000 kuna. dakle, sada su cijene po uređaju znatno niže. ako ti ponuđeni odgovor ne odgovara kupi putem njuškala. ja ću isti mobitel kupiti putem pretplate i na razlici prihoda i rashoda zaraditi bar 1.000 kn na smartphoneu
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    uveli 200kn još više ko nije preko trajnog naloga
    tko ima HT Amex karticu (poput mene) ionako ima trajni nalog već 8 godina, a čitavo vrijeme dobiva dvostruke bodove.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Svaka čast na xperiji ray za 8 kn... meni nije bila istekla pretplata pa nisam bio sreće uzet ga
    mogao si prenijeti prepaid broj iz druge mreže ili simpa broj i ostvario bi tu cijenu pa broj uklopio u obiteljsku tarifu. plaćao bi jednu pretplatu, a dobio 3 mobitela.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Al zašto i dalje ta cijena za već stariji model nebi bila ista?
    a zašto se pališ na mobitel koji je predstavljen prije godinu dana? što te briga što za njega traže pologu zlata. kupi si boljeg, novijeg i onog kojeg ćeš platiti manje (s pretplatom) od cijene koju bi platio putem njuškala
    Zadnji uredio ispravljach : 06-07-2012 u 11:55

  9. #208
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ispravljach - na tarifi total s (stara tarifa) s popustom 50% za mlade...Postoji li opcija da se više ne plaća 50-60kn/mj ...pitam zato jer vidim da gore piše 6mj x 50kn i onda 24mj x 10kn...Jel to kada se uklopi broj u obiteljsku tarifu?

  10. #209
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    Postoji li opcija da se više ne plaća 50-60kn/mj ...pitam zato jer vidim da gore piše 6mj x 50kn i onda 24mj x 10kn...Jel to kada se uklopi broj u obiteljsku tarifu?
    Sam si sebi odgovorio na pitanje. Koja bi druga opcija bila za neplaćanje pretplate osim uklapanja broja u obiteljsku tarifu?

  11. 'Hvala' kažu:


  12. #210
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    raskid

  13. #211
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Penali na Extra Total S koštaju 40ak kn mjesečno, a ukoliko broj ne preneseš u drugu mrežu, gasi se broj. Raskid je isplativ jedino na Extra Priča XS tarifi, gdje su penali oko 5kn/mj

  14. #212
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miha013 Pregledaj post
    na Extra Priča XS tarifi, gdje su penali oko 5kn/mj
    5 kn/mj ako je ugovor na 24 mj
    1 kn/mj ako je ugovor na 12 mj
    ako se raskine prije 12. plaćenog računa plaća se i 200 kn penala zbog raskida trajnog naloga ako se dobilo 200 kn popusta pri kupnji uređaja

  15. 'Hvala' kaže:


  16. #213
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Što se ovo događa,otkad su došle nove web stranice simpa ponuda paketa se svela n a10 mobitela.nemaju u ponudi ni huawei g5500 i galaxy nini ni iphone,ma nista ja nevjerujem kakve su im to sada gluposti
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  17. #214
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Usporedjivao sam i na www.simpa.hr imaju 11 modela a na hrvatskitelekom.hr imaju 10 modela (Emporia Talk je 11. model)!
    Ma oni su totalno promasili sa tim novim site-om, recimo pod internet opcijama vise nemas Internet M (200Mb=20kn) dok ga na simpa.hr ima,...
    Sigurno ima jos sto sitnica koje fale ili se ne poklapaju!

  18. #215
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    Primjetio 18.5.2012.
    998 kn u total XXL
    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    15.06.2012.
    8 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L
    Primjetio 10.7.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana (ako je prelaz sa simpe onda +100 kn), ili prenose broj iz druge mreže:
    8 kn u total+ XXL
    598 kn u total+ XL
    1498 kn u total+ L
    Zadnji uredio ispravljach : 14-07-2012 u 21:17

  19. #216
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Nokia 700
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    129
    Bodovi
    5.185
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lumia 610 jefitnija samo 100 kuna od 710 uz total+ s (600 i 700 kuna). Nekako sam se nadao da će cijene windows phona više padati s obzirom na budućnost platforme. Vjerojatno i padaju, ali ne kod nas.

  20. #217
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Solin
    Mobitel
    Iphone 4, HTC Hero
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    114
    Bodovi
    9.673
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.673, Nivo: 23
    Bodovi: 9.673, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li itko kakav info o dolasku novih modela ili bar nizim cijenama ovih sad iz ponude?

  21. #218
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Već zamišljam babu gataru kako gleda u staklenu kuglu i govori:
    Vidim vidim da će cijena trojke i četvorke pasti kad dodje sestica, a petica (4s) će neznatno pojeftiniti. Bit će to krajem studenoga.

    Vidim da dolazi novi galakticni mobitel-tablet i kad dodje pojeftinit će dosadašnji note

    Vidim osmu seriju prozora čijim dolaskom će pojeftiniti sedma (7.8) serija

    A možda vidim da će t-mobile ukinuti bodove pa će mobitele poskupjeti za 600 kn. Možda primjeni politiku tele 2 pa ih nudi po nabavnoj cijeni. možda nakon Applea i google postane globalni telekom operater pa ht završi u stecaju
    Zadnji uredio ispravljach : 17-07-2012 u 23:35

  22. 'Hvala' kaže:


  23. #219
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Već zamišljam babu gataru kako gleda u staklenu kuglu i govori:
    Vidim vidim da će cijena trojke i četvorke pasti kad dodje sestica, a petica (4s) će neznatno pojeftiniti. Bit će to krajem studenoga.

    Vidim da dolazi novi galakticni mobitel-tablet i kad dodje pojeftinit će dosadašnji note
    Vidim osmu seriju prozora čijim dolaskom će pojeftiniti sedma (7.8) serija
    A možda vidim da će t-mobile ukinuti bodove pa će mobitele poskupjeti za 600 kn. Možda primjeni politiku tele 2 pa ih nudi po nabavnoj cijeni. možda nakon Applea i google postane globalni telekom operater pa ht završi u stecaju
    Hahahaha, kralju! Odvalija sam na ovo!

  24. #220
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Solin
    Mobitel
    Iphone 4, HTC Hero
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    114
    Bodovi
    9.673
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.673, Nivo: 23
    Bodovi: 9.673, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wooow ispravljac... kraljuuuuu!
    Tocno to me zanimalo.

  25. #221
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobra
    LG G3, HTC Droid Incredible 2 Android 4.0.4 Deceased :(

  26. #222
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovu politiku Hrvatskog telekoma ne razumjem:
    nejednaka ponuda uređaja ovisno o tome gleda li se kao registrirani korisnik mog telekoma portala ili kao neregistrirani korisnik mog telekoma portala.

    Ako gledam kao neregistrirani nema u ponudi: LG Optimus 3D P920.

    Nije da me zanima kupiti ga, ali možda nekog drugog zanima i ako pregleda popis uređaja bez registracija (ako je korisnik druge mreže) onda ne može znati da je u ponudi taj uređaj.

    Druga stvar koja nije jasna je cijena tog uređaja. Inače, su cijene niže za ponudu putem web shopa od one u t-centrima, a za ovaj mob je cijena putem weba skuplja i do 1590 kn! Te se putem weba nudi po cijenama većim od Galaxy S3.

    26.7.
    od danas:
    Ako gledam kao neregistrirani nema ima u ponudi: LG Optimus 3D P920.
    Zadnji uredio ispravljach : 26-07-2012 u 13:52

  27. #223
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam vjerovao da ću to doživjeti, no čak i VIP ima bolju ponudu prepaid mobitela. Nije mi jasno kako se najveći opetrater može dovesti u situaciju da u prepaid-u nudi 8 basic telefona i 4 slabašna smartphone-a. Ne vidim svrhu takve politike.

  28. #224
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Ovu politiku Hrvatskog telekoma ne razumjem:
    nejednaka ponuda uređaja ovisno o tome gleda li se kao registrirani korisnik mog telekoma portala ili kao neregistrirani korisnik mog telekoma portala.

    Ako gledam kao neregistrirani nema u ponudi: LG Optimus 3D P920.

    Nije da me zanima kupiti ga, ali možda nekog drugog zanima i ako pregleda popis uređaja bez registracija (ako je korisnik druge mreže) onda ne može znati da je u ponudi taj uređaj.

    Druga stvar koja nije jasna je cijena tog uređaja. Inače, su cijene niže za ponudu putem web shopa od one u t-centrima, a za ovaj mob je cijena putem weba skuplja i do 1590 kn! Te se putem weba nudi po cijenama većim od Galaxy S3.
    Ima još par tih nelogičnih ponuda, ali da, kod tog modela je najdrastičnija razlika
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  29. #225
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Planira li ovaj t-mobile uvrstiti koji novi mobitel u ponudu?jer ovo je strasno,simpa paketi su strasni,na bonove nemaju ni 10ak mobitela
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia


 
+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 27 PrvaPrva ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove