Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 27 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 664
  1. #176
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012.
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L
    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    sada je jednaka cijena za nove i stare pretplatnike

  2. #177
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIPnet
    Postova
    305
    Bodovi
    3.719
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.719, Nivo: 14
    Bodovi: 3.719, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sta je sa tim cijenama mobitela? galaxy nexus skuplji od htc one x-a? hoce li bit uskoro kakvih korekcija/snizenja ili to oni misle drzat do daljnjeg?

  3. #178
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trebao bi pitati GSM servise u tvom gradu. Eto, ja jučer tražio koliko bi me koštalo otkljucavanje htc explorera. Vele od 150 do 400 kn. Sto je jednako cijeni mobitela koju sam platio. Skupo, skupo (mislim na dekodiranje)

    od danas u ponudi:
    Motorola Gleam +
    bez ugovora za 598 kn (100 kn više od Gleam)

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012.
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    sada je jednaka cijena za nove i stare pretplatnike
    Primijetio 18.5.2012.
    998 kn u total XXL
    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    Snizili cijene nexusa i sII za postojeće pretplatnike
    Zadnji uredio ispravljach : 18-05-2012 u 12:55 Razlog: iPhone new cijene

  4. #179
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIPnet
    Postova
    305
    Bodovi
    3.719
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.719, Nivo: 14
    Bodovi: 3.719, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    predbiljezba napravljena. da li ce t-mobile korisnici imati prednost pri kupovini naspram mene koji prelazi sa vipa? kakva je inace praksa kod njih...? prvo poslovni korisnici, pa privatni za produzenje ili su svi jednaki pa se gleda datum/sat predbiljezbe bez obzira na status korisnika?

  5. #180
    Forumaš Postignuća:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    34
    Bodovi
    1.629
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uređaji se isporučuju prema rezervacijskoj listi (dakle, prema vremenu predbilježbe), tako da nema isporuke prema segmentaciji.

  6. #181
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung Galaxy S Advance je poboljšani Samsung Galaxy S plus,
    ali u cjeniku T-Mobilea...
    Samsung Galaxy S Advance jeftiniji je od Samsung Galaxy S plus

    Danas pojeftinili gotovo sve uređaje (za nekoliko stotina kuna) u odnosu na jučer,
    ali su...
    u odnosu na jučer poskupjeli i do 100 kn/mj tarife Total/Obitelj (ali su u novim tarifama ukinuli naknadu za uspostavu poziva)

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    Primjetio 18.5.2012.
    998 kn u total XXL
    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L
    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L
    Zadnji uredio ispravljach : 01-06-2012 u 23:35

  7. 'Hvala' kaže:


  8. #182
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Samsung Galaxy S Advance je poboljšani Samsung Galaxy S plus,
    Poprilično poboljšan. U odnosu na Galaxy S2 ima isti Dual core CPU (Cortex A9, samo je clockan na 1GHz umjesto 1,2GHz), isti GPU (Mali 400), malo manje rama (768MB umjesto 1GB), istu prednju kameru. Ima sličnu stražnju kameru kao i S1, samo dodan flash, nema 1080p samo 720p video snimanje.

  9. 'Hvala' kaže:


  10. #183
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nevjerojatno kako su mu snizili cijenu nakon jednog dana.Galaxy S II je trenutno u +L/XL/XXL tarifama skuplji za 300/800/700 kn.

    Čini mi se da su velikom broju uređaja snizili cijene.

  11. #184
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC EVO 3D
    Operater
    vIp,tele2
    Postova
    390
    Bodovi
    5.575
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovaj gs Advance sliči sgs plus ili sgs2 ?Čini se solidan uređaj,dobar cpu i gpu malo manje perfomanse kamere.

  12. #185
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    Primjetio 18.5.2012.
    998 kn u total XXL
    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L
    15.-30.06.2012.
    8 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    Od 15.6. do 30.6. snižene su cijene Notea, Nexusa, S2, Lumie 800... za vise od 1000 kn, S3 za 900 kn (u odabranim tarifama)

  13. #186
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    76
    Bodovi
    5.515
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.515, Nivo: 17
    Bodovi: 5.515, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna li netko kada dolazi SGS3 32GB verzija?

  14. #187
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Darda Pregledaj post
    bijeli plavi Samsung Galaxy S III... 14.06.2012... Evo sada i sluzbeno u cijeniku T-Mobile. Cijena samog uredjaja 4798,00KN
    od sada samo u bijeloj boji, plavi skinut s cjenika

    28.6.2012. - u ponudu ponovno uveden plavi Samsung Galaxy S3. Novost je i Motorola Gleam+ white.
    Zadnji uredio ispravljach : 29-06-2012 u 16:22 Razlog: vratio se plavi

  15. #188
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    3
    Bodovi
    1.665
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.665, Nivo: 9
    Bodovi: 1.665, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 5,2%
    Ukupna aktivnost: 5,2%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ima li neku informaciju u kojem je t centru jos dostupan samsung galaxy s advance? i da li netko zna hoce li mu se dici cijena u skoro vrijeme

  16. #189
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao neeveen Pregledaj post
    samsung galaxy s advance...i da li netko zna hoce li mu se dici cijena u skoro vrijeme
    na facebooku djelatnici HT-a objavili:
    15.6.2012. - znacajno pojeftinili mobitele u tarifama total+ L/XL/XXL. Akcija traje do srpnja

  17. #190
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    Primjetio 18.5.2012.
    998 kn u total XXL
    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    15.-30.06.2012.
    8 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L


    Od 15.6. do 30.6. snižene su cijene Notea, Nexusa, S2, Lumie 800... za vise od 1000 kn, S3 za 900 kn (u odabranim tarifama)
    Još uvijek cijene uređaja nisu išle gore, ali očekujte to kroz sljedećih nekoliko dana. Danas sam primjetio da iPhoneu raste cijena, ali je uskoro vraćena na staro.

    I još jedno pitanje vezano za ponoćnu kupnju iPhonea 4S. Je li tada bilo 900kn popusta bez obzira na tarifu ili je popust bio varijabilan ovisno o tarifi do max 900kn?


    EDIT:
    Za produljenje ugovora/prijelaz sa simpe cijena HTC Explorera od 8kn-198kn, za člana obiteljske tarife.
    Zadnji uredio miha013 : 02-07-2012 u 10:57 Razlog: dodana INFO

  18. #191
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja osobno nisam zadovoljan cijenama mobitela ovdje... Smatram da bi iz ponude svi modeli trebali u tarifama +XL i +XXL biti po 8 kn jer to ionako nebi bile subvencionirane cijene nego izračun normalne cijene svakog uređaja i realna potrošnja uz obvezu na 24 mjeseca!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  19. #192
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Garak Pregledaj post
    Što se tiče cijene SGS III mogu reći da je nakon 01.07. poskupio u tarifi Total L+
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    ja ga kupio u lipnju za 8 kn u total+ XXL.
    u srpnju je i dalje 8 kn u total+ XXL.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    A što i imaju mijenjati za taj +XXL na toj tarifi (čitaj: papi lova) ako svi mobiteli nisu 8 kuna kakav god da se superultra pojavi, kvragu sve!
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Ja osobno nisam zadovoljan cijenama mobitela ovdje... Smatram da bi iz ponude svi modeli trebali u tarifama +XL i +XXL biti po 8 kn jer to ionako nebi bile subvencionirane cijene nego izračun normalne cijene svakog uređaja i realna potrošnja uz obvezu na 24 mjeseca!
    Ja osobno smatram da bi ti trebao postati tele2 korisnik. Platiti 1200 kn uređaj (koji je u T-Mobitelu 8 kn) + ekvivalentnu tarifu t-mobileovoj XXL* od 300 kn/mj.
    ili
    možeš na njuškalu kupiti SGS3 za 4.000 (i više) kn, a meni i sličnima omogućiti zaradu veću od 2.000 kn po uređaju.

    između mojeg poznavanja i tvojeg nepoznavanja specifikacija tarifa leži zarada veća od 2.000 kn po mobitelu

    * - XXL službeno košta 600 kn, a raznim kombinacijama se može smanjiti 50% na razdoblje od 6 mj, odnosno 100% na ostalo razdoblje od 18 mj.

    p.s.
    uživaj u uvjeravanju sebe, i sebi sličnima, kako su mobiteli skupi prilikom produženja pretplate te da trebaju biti jeftiniji
    Zadnji uredio ispravljach : 04-07-2012 u 13:44

  20. #193
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da su skupi i ostajem pri svom mišljenju! Što ima galaxy s2 koštati 3298 kn meni na produženje pretplate sa 6000 bodova na 24 mjeseca a u oglasniku je po 2800?
    Ako ga brate ne nude do 1000 kn onda nek ga maknu sa stranice!
    Ima još takvih primjera... Ali npr. xperia P ajd korektno samo preko weba 698 kn što je ok za novi uređaj. Rijetko daju akciju a toga je prije bilo puno povoljnije i bolje, pa ko što rekao. Njemački i austrijski t-mobile bolju ponudu da ne spominjem!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  21. #194
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Naravno da su skupi i ostajem pri svom mišljenju! Što ima galaxy s2 koštati 3298 kn meni na produženje pretplate sa 6000 bodova na 24 mjeseca a u oglasniku je po 2800?
    Ako ga brate ne nude do 1000 kn onda nek ga maknu sa stranice!
    Ima još takvih primjera... Ali npr. xperia P ajd korektno samo preko weba 698 kn što je ok za novi uređaj. Rijetko daju akciju a toga je prije bilo puno povoljnije i bolje, pa ko što rekao. Njemački i austrijski t-mobile bolju ponudu da ne spominjem!
    zašto se u telekom centrima najnoviji korejski mobitel najvišeg segmenta može dobiti za najmanje 4.798 kn (bez ugovora), a isti takav se putem njuškala može dobiti za nešto više od 4.000 kn (bez ugovora) (ja kupio, prodao i zaradio po 2.000 kn za svaki SGS3)?

    zašto se u autosalonu najnoviji dobroopremljen njemački automobil C segmenta može dobiti za najmanje 125.000 kn (s popustom, inače je osnovna cijena viša), a isti takav se putem njuškala mogao kupiti za 94.000 kn (kupio ja lani i sada mi nakon godinu dana korištenja auto vrijedi više nego što sam ga platio)?

    mogao bih ti tako navesti niz drugih primjera, ali to bi već prešlo granice dobrog ukusa, odnosno hvalisanje imovinom i ostvarenim zaradama

    odgovor na nedoumice mahera22 leži u jednostavnoj činjenici da poznavanje tržišta, pravne regulative i matematike nije svima jača strana
    Zadnji uredio ispravljach : 05-07-2012 u 12:11

  22. 'Hvala' kaže:


  23. #195
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post


    * - XXL službeno košta 600 kn, a raznim kombinacijama se može smanjiti 50% na razdoblje od 6 mj, odnosno 100% na ostalo razdoblje od 18 mj.

    p.s.
    uživaj u uvjeravanju sebe, i sebi sličnima, kako su mobiteli skupi prilikom produženja pretplate te da trebaju biti jeftiniji

    Što nije ova opcija smanjivanja cijene za 100% nakon 6 mjeseci otpala od 01.07? Ako jest, čovjek
    je onda u pravu što se buni

  24. #196
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao segregator Pregledaj post
    Što nije ova opcija smanjivanja cijene za 100% nakon 6 mjeseci otpala od 01.07? Ako jest, čovjek je onda u pravu što se buni
    opcija smanjivanja cijene za 100% nakon 6 mjeseci nije otpala. ona nije vezana za promotivne ponude već specifikacije tarifa.

    opcija smanjivanja cijene za 50% prije 6 mjeseci je otpala u jednoj varijanti.
    pročitaj:
    http://cafe.mobil.hr/threads/73980-T...=1#post1016832
    imaš navedena tri načina kako možeš umanjiti pretplatu -50% i nakon 1.7.2012.

  25. #197
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cekaj, 100% znaci da ne bi bilo pretplate.
    pretpostavljam da pri tome Ispravljac mislis na ubacivanje u obiteljsku tarifu i placanje 10 kn jesecno za RF!?
    ako cemo picajzlirati to nije 100 %

    hahaha
    salim se, ali mogao si navesti covijeku u svom postu konkretno na koje nacine moze umanjiti pretplatu, i ovako si tu vec dugo i pomazes ljudima, tj objasnjavas kako da ustede.
    ovako ce otici na tu drugu temu, pogubiti se i nece mu se niti dati citati dalje....a ova rasprava ovdje ce se produziti.
    ok, mozda tebi to i odgovara, jer to je jedan potencialni kupac uredjaja iz oglasa vise

  26. #198
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    cekaj, 100% znaci da ne bi bilo pretplate.
    pretpostavljam da pri tome Ispravljac mislis na ubacivanje u obiteljsku tarifu i placanje 10 kn jesecno za RF!?
    ako cemo picajzlirati to nije 100 %

    hahaha
    salim se, ali mogao si navesti covijeku u svom postu konkretno na koje nacine moze umanjiti pretplatu, i ovako si tu vec dugo i pomazes ljudima, tj objasnjavas kako da ustede.
    ovako ce otici na tu drugu temu, pogubiti se i nece mu se niti dati citati dalje....a ova rasprava ovdje ce se produziti.
    ok, mozda tebi to i odgovara, jer to je jedan potencialni kupac uredjaja iz oglasa vise

    Upravo je on napisao

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Članak 4.
    Ukoliko korisnik dolazi sa single tarife, na kojoj ima 12 ili 24 mjeseci popust od 50% na mjesečnu naknadu tarife, kao član ili kao nositelj u obiteljsku tarifu popust mu se automatski deaktivira pri ulasku u EXTRA obitelj.
    što sam ja shvatio kao da nije više moguće prenošenjem broja iz druge mreže ostvariti popust 50% na obiteljsku tarifu

  27. #199
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 7110
    Operater
    Cronet
    Postova
    18
    Bodovi
    6.042
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.042, Nivo: 18
    Bodovi: 6.042, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Može li netko staviti link gdje su sada specifikacije pojedinih Tarifnih opcija?

  28. #200
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znaci, ti sada mozes prenijeti broj iz druge mreze u single tarifu i jos uvijek iskoristiti 50% na tu single tarifu i ostaviti tako.
    (mada je to upitne isplativosti, jer tele2 sa revoluciom i vip sa savrsenom, nude vise nego tmobile u xl i xxl tarifama i sa tim popustom).

    ali ako vec imas ili sada napravis novu obiteljsku tarifu, u nju mozes ubaciti broj, i onda za taj novi broj, broj clana placati samo radijsku frekvenciju...pa jos ako si ranije iskoristio priliku pa na tu obiteljsku tarifu vec koristis 50% popusta...gdije bi ti bio kraj.
    Ispravljac to koristi, njemu nije nanasena velika steta gubljenjem ovih promocija. samo ce jedan broj iz OT zatraziti da se ugasi,placati penale 5kn=mj. a ubaciti novi uz koji je prethodno kupio uredjaj na single tarifi.

    takodjer mozes i sa tim novim brojem koji si prenijeo(ili zasnovao novu pretplatu) osnovati obiteljsku tarifu pa ubaciti jos jedan takav broj(novi),pod pretpostavkom da ti broj treba...a iako ti ne treba, imas priliku zaraditi na kupnji i prodaji uredjaja.

    nakon 6.mj mozes preci i u manju tarifu(i dalje zadrzati popust. tj ako se radi o iphone telefonu, tek nako 12.mj. ),a mozes i zatraziti prijenos u obiteljsku s drugim brojem odmah nakon potpisivanja, tako da za jedan od tih brojeva ne placas vise pretplatu,nego samo iznos RF (koji se mozda i ukine,ako prodje taj zakon). to ti opet dodje kao 50% popusta, jer za 2 broja ti placas pretplatu kao za 1.
    Zadnji uredio raky_b : 04-07-2012 u 15:29

  29. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 27 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove