pa kada?,ja sam svako malo klikao na zylo i nista nedostupan je bio.nista sad mi samo ostaje cekat da stave nesto novo,bar da ove sa pretplate stave na bonove ako vec zele rasprodati,ali jbt bas sam htio zylo,em sto je bio 198kn,em sto ga mos prodat za 400-500kn novog....



Odgovori uz citat
Gledaj svaki dan t-mobile ili ovdje u ovoj temi jer će netko postaviti čim dođu a očekuju se po najavi ovih tjedana...znaći - uskoro!

Bookmarks