Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 27 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 664
  1. #126
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    nema više niš, ja sam trebao crveni zylo za poklon nema ništa. Da bar ove neke jadne iz pretplate prebace na bonove
    Uspio uhvatit Zylo crveni! Jeeej!

  2. #127
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa kada?,ja sam svako malo klikao na zylo i nista nedostupan je bio.nista sad mi samo ostaje cekat da stave nesto novo,bar da ove sa pretplate stave na bonove ako vec zele rasprodati,ali jbt bas sam htio zylo,em sto je bio 198kn,em sto ga mos prodat za 400-500kn novog....
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  3. #128
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Expresso Pregledaj post
    pa kada?,ja sam svako malo klikao na zylo i nista nedostupan je bio.nista sad mi samo ostaje cekat da stave nesto novo,bar da ove sa pretplate stave na bonove ako vec zele rasprodati,ali jbt bas sam htio zylo,em sto je bio 198kn,em sto ga mos prodat za 400-500kn novog....
    pa imaš ga za te pare u vipovoj ponudi, ne vredi to te novce.

  4. #129
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Samobor
    Mobitel
    Nokia N70, LG KF750
    Operater
    T-mobile
    Postova
    431
    Bodovi
    8.448
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.448, Nivo: 21
    Bodovi: 8.448, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zna netko ako se rezervira SE Ray dal ide po akcijskoj cijeni ili ne ?
    Djevojke postanu žene kad duboko u sebi spoznaju čvrsti razlog za to

  5. #130
    Forumaš Postignuća:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    34
    Bodovi
    1.629
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marq Pregledaj post
    zna netko ako se rezervira SE Ray dal ide po akcijskoj cijeni ili ne ?
    Uređaj se ne može rezervirati. A trenutačno ga nema ni na zalihama.

  6. #131
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    LG G3 32/3
    Postova
    2
    Bodovi
    5.526
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.526, Nivo: 17
    Bodovi: 5.526, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Točno (SE Ray), uređaj se nemože rezervirati. Jedino što se može uzeti broj centra i zvati da li je šta stiglo. Ako ih slučajno ima onda se može rezervirati ali samo za taj dan. Bio prije 2 dana.

  7. #132
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    16
    Bodovi
    2.589
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.589, Nivo: 11
    Bodovi: 2.589, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li netko zna da li će ova akcija sa SE Xperia Ray za 8 kn trajati i dalje?
    Čujem nešto da od sutra ide po redovnoj cijeni...

  8. #133
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aj ljudi može jedna pomoć...ak netko zna kad dolaze Nokia Lumia modeli u T-mobile ponudu bio bih mu JAKO zahvalan
    i ak još netko zna cijene u extra obitelj tarifama

  9. #134
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ture... to ti može znati samo netko ko te cijene osobno i postavi a sigurno ih neće ovdje kazati Gledaj svaki dan t-mobile ili ovdje u ovoj temi jer će netko postaviti čim dođu a očekuju se po najavi ovih tjedana...znaći - uskoro!
    Xperia Ray bi sramota pak sad bila da vrate cijenu nakon minimalnog broja dostupnih primjeraka...
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  10. #135
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ture Pregledaj post
    kad dolaze Nokia Lumia modeli u T-mobile ponudu?
    na facebooku objavili: tijekom travnja 2012.

    = Citat = Izvorno postao ture Pregledaj post
    cijene u extra obitelj tarifama?
    nisu objavili. pretpostavljam da će biti do 2400 kn više nego u total tarifama.
    npr.
    N9
    698 kn u Total XXL
    3098 kn za nositelja Obitelji XXL

    za sada se zna:
    n. l. 710 = 8 kn u Total XXL
    n. l. 800 = 798 kn u Total XXL

  11. #136
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma oni nisu normalni, al stvarno...pretjerali s tim cijenama da su mi se zgadili...ovaj mjesec produljujem ugovor i nadam se da će bit povoljna cijena tih nokija jer od ovakih malo boljih smartphona nema cijene ispod 2000 kuna što mi je skupo

  12. #137
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zanima me samo za ova dva modela N. L. 710 i N. L. 800
    više za ovaj 710

  13. #138
    Forumaš Postignuća:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    34
    Bodovi
    1.629
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao v3rbatim Pregledaj post
    Da li netko zna da li će ova akcija sa SE Xperia Ray za 8 kn trajati i dalje?
    Čujem nešto da od sutra ide po redovnoj cijeni...
    Neće, barem ne u dogledno vrijeme.

  14. #139
    Forumaš Postignuća:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    34
    Bodovi
    1.629
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ture Pregledaj post
    Aj ljudi može jedna pomoć...ak netko zna kad dolaze Nokia Lumia modeli u T-mobile ponudu bio bih mu JAKO zahvalan
    i ak još netko zna cijene u extra obitelj tarifama
    Trebale bi tijekom ovog tjedna.

  15. #140
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    16
    Bodovi
    2.589
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.589, Nivo: 11
    Bodovi: 2.589, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I naravno, opet pretjerane cijene...

    I naravno da su Xperiu Ray vratili na staru cijenu, par dana imali akciju u kojoj nisi mogao uopće doći do telefona, a sad će ih sigurno biti na bacanje, kakva politika...
    Koja je svrha pravit akciju za neki mobitel ako ih nemaš barem 10 kom u svakom centru?
    Žalosno.

  16. #141
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E baš me živciraju sa tim web shopom i navlakušama... što ne može čovjek normalno u T-centar došetat malo da za zdravlje se rastegne po tu akciju!?
    Samo muljaju...i opet Ray vratili na preskupu cijenu...ovo bez smisla!
    Nokia Lumia i Xperia S klasika PRESKUPI...lumia 710 nekako prođe! Uglavnom, ja nezadovoljan.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  17. #142
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    u8650 sonc
    Operater
    t-sranje
    Postova
    168
    Bodovi
    4.746
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Bodovi: 4.746, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da je ovo sa xperiom ray navlakuša jer vjerojatno žele da se ljudi vežu ugovorom na 2g. za jaaaaako jeftin mobitel a za 15-20 dana će izbaciti neku novu tarifu...

  18. #143
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    16
    Bodovi
    2.589
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.589, Nivo: 11
    Bodovi: 2.589, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A šta je tu navlakuša?
    Pa normalno da žele da se vežeš 2 god. za njih ko i svi šta žele, a xperia ray za 8 kn u extra total s-u ne može biti bolja ponuda.
    Taj mobitel košta preko 2000 kn u paketu na bonove kod ostalih operatera.
    Zato daj nemoj pisat gluposti nego malo pogledaj po netu činjenice.

    Kao što rekoh ta ponuda je bila odlična, ali kao i kod svake takve akcije problem je što je gotovo nemoguće naći dotični mobitel, meni ga čovjek uzeo pred nosom u t-centru, znači samo da sam ušao prije njega u t-centar...

    Anyway, takvih akcija treba što više, daj mi dobar smartphone za džabe i vezat ću se dvije god. nema problema.

  19. 'Hvala' kaže:


  20. #144
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Mobitel
    Nokia
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ponuda im je grozna u simpi (izbor) a i opčenito

    -pa nisu svi bogati i da žive samo za mobitel :*{

  21. #145
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sitna Mala Pregledaj post
    Ponuda im je grozna u simpi (izbor) a i opčenito -pa nisu svi bogati i da žive samo za mobitel :*{
    motorola wx395 i alcatel ot-209 ponuđeni su po 148 kn. zar to nije povoljna cijena kome treba mobitel, a nije bogat?

  22. #146
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kak bi reko Ivano Balić: "Nova godina a uvijek isto..." Cijene razočaravajuće :/

  23. #147
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel ima kakvih informacija kada ce se tocno HTC One X i One V pojaviti u T-mobile ponudi? Citao sam da ce biti do kraja travnja, ali znaci li to travanj ili svibanj?

  24. #148
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miha013 Pregledaj post
    Jel ima kakvih informacija kada ce se tocno HTC One X i One V pojaviti u T-mobile ponudi? Citao sam da ce biti do kraja travnja, ali znaci li to travanj ili svibanj?
    Kako može značiti svibanj ako se svibanj nigdje ni spominje?
    Do kraja travnja/četvrtog mjeseca/4./April bi prema najavama trebao doći u T-Mobile.

  25. #149
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    svibanj se nigdje ni spominje
    Ja sam u Kalendaru (budućih) događaja prenio info objavljenu na Facebook zidu HT-a:
    "u svibnju u ponudu dolaze HTC One modeli".
    Iako, info objavljene na Facebooku treba uzeti s velikom rezervom. Primjer je info iz ožujka: "Xperia S (nasljednik Xperie Arc) biti u ponudi T-Mobilea tek krajem 2012."
    Taj Sony je došao u ponudu prošlog tjedna (prva polovica travnja).

  26. 'Hvala' kaže:


  27. #150
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    Kako može značiti svibanj ako se svibanj nigdje ni spominje?
    Do kraja travnja/četvrtog mjeseca/4./April bi prema najavama trebao doći u T-Mobile.
    Pa npr pojavi se na web stranicama krajem travnja, ali ne postanje dostupan u T-centrima do 5. mjeseca. Kada sam pisao "svibanj" imao sam na umu ovo sto je kolega ispravljac napisao u Kalendaru buducih dogadaja.

    EDIT:
    Mozete li mi reci sto znaci kada na T-mobile web stranicama, u ponudi uredaja, nema opcije "Kupite online"?
    trenutno se radi o sljedecim uredajima- (Nokia Lumia 710, Sony Xperia S, LG Optimus L3, Samsung Galaxy Nexus, Nokia 300, Sony Ericsson Live with Walkman, Sony Ericsson Xperia Ray, Apple iPhone 4 WHITE 8GB, Motorola Gleam, Apple iPhone 4S 64GB i 32GB black, LG A200, Samsung Galaxy S+, Sony Ericsson Spiro black, Samsung Galaxy S II, Apple iPhone 4 32GB white, Samsung Galaxy mini, Nokia X2, Apple iPhone 3GS 8GB black, BlackBerry 8520 Curve )
    Jel to znaci da navedeni uredaji trenutno nisu dostupni?
    Zadnji uredio miha013 : 15-04-2012 u 19:48 Razlog: dodano pitanje


 
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 27 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove