Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 27 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 664
  1. #101
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    168
    Bodovi
    13.757
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.757, Nivo: 28
    Bodovi: 13.757, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    Kako to da se i dalje nude iPhone modeli 4-16Gb, 4-32Gb a jos nema 4-8Gb.
    Poznavajuci dosadasnju praksu Apple je kad izadju novi modeli povlacio stare, recimo kad se pojavio iPhone 4 izbacili su 3GS-16Gb..., a ostavili onaj model od 8Gb.
    Cak i kad se pogleda ponuda na www.apple.com imaju samo iPhone4-8Gb koji se jos nije ni pojavio u t-mobile-u (dok u VIPu 4-8Gb i 4-16Gb imaju istu cijenu?!?).

    Ili je stvar da su ostale velike zalihe iPhone4 da je i dalje nude?!?
    Vjerojatno ovo drugo. Apple inace 'povlaci' sve sa sluzbenih cjenika, al mozes nac i druge stvari, refurbished, EOL i to. Cak i na Apple storeu, a npr t-mobile jos uvijek prodaje stare MBP i MBA, a novi modeli su vec godinu dana tu skoro, barem neki. Cak nisam vidio da nude nove modele. Mozda su shvatili da ljude ne interesira parsto kuna popusta na laptope od 10k kuna.

  2. #102
    Forumaš Postignuća:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    34
    Bodovi
    1.629
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Bodovi: 1.629, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trenutačno je u ponudi bijeli Galaxy S2. Xperia Ray stiže početkom sljedeće godine. Nokia N9 je upravo stigla u web ponudu, sutra će bit u dućanima.
    Zadnji uredio Magenta Guy : 06-12-2011 u 12:44

  3. #103
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A jel itko zna kad će doći Xperia Arc S, pošto mislim do kraja godine potpisati ugovor na 24 mjeseca, a Vip ga ima u ponudi po istoj cijeni kao i Arc već preko 1 mj. Pogledao sam na stranicama Hakom-a i odobren je za T-mobile...

  4. #104
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    Kako to da se i dalje nude iPhone modeli 4-16Gb, 4-32Gb a jos nema 4-8Gb.
    Poznavajuci dosadasnju praksu Apple je kad izadju novi modeli povlacio stare, recimo kad se pojavio iPhone 4 izbacili su 3GS-16Gb..., a ostavili onaj model od 8Gb.
    Cak i kad se pogleda ponuda na www.apple.com imaju samo iPhone4-8Gb koji se jos nije ni pojavio u t-mobile-u (dok u VIPu 4-8Gb i 4-16Gb imaju istu cijenu?!?).

    Ili je stvar da su ostale velike zalihe iPhone4 da je i dalje nude?!?
    Nudit će se i 3Gs još neko vrijeme, Apple je proizveo dva milijuna uređaja za ovaj kvartal, a kako čujem nudit će se u T-mobileu po nižim cijenama.

  5. #105
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samo da napomenem da u T-mobileu na cvjetnom imaju Se Xperiu Arc S... Ja sam danas kupio, cijena ista kao i obični Arc.

  6. 'Hvala' kažu:


  7. #106
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    DHD SGS N8
    Operater
    tele2/bonbon
    Postova
    518
    Bodovi
    9.969
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna li itko kad ce S2 nazad u centre? Zvao danas 3-4 centra u Splitu i niti jednog S2 i nitko ne zna kad ce nazad.

  8. #107
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    46
    Bodovi
    3.117
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.117, Nivo: 13
    Bodovi: 3.117, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakom 7.12. odobrio uvoz galaxy nexusa za t-mobile i vip! Kad li će u ponudu!?

  9. #108
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C/P sa FB-a:

    " HT
    Potražnja za uređajem iPhone (4, 3 GS & 4GS) te Samsung S II i S+ je iznimna. Iako smo, na osnovu prodajnih rezultata prethodnih godina, pripremili velike količine uređaja, potražnja za svim modelima uređaja nadmašila je naša očekivanja te ga trenutno nismo u mogućnosti ponuditi svojim korisnicima. Nove su pošiljke najavljene, no preporučujemo da se svakako upišete na registracijsku listu na našim službenim T-Mobile stranicama, ovdje (služba za korisnike) ili u najbližem T-Centru. Registrirane će korisnike HT kontaktirati radi dogovora o kupnji.

    Ukoliko svoj novi smartfone želite imati što prije, vjerujemo da će iz naše bogate ponude uspjeti izabrati uređaj koji zadovoljava vaše potrebe, a ukoliko vam treba savjet naše prodajno osoblje je, u tom slučaju, na raspolaganju sa svojim znanjem i iskustvom.

    Osim toga, T-Mobile stalno nadopunjuje svoju ponudu uređaja i nudi promotivne akcije te korisnicima koji u ovom trenutku ne nalaze ponudu koja im odgovara preporučamo da i dalje prate naše aktivnosti."

  10. #109
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Expresso Pregledaj post
    Novo u simpa paketu Tmobile Arizona
    Ovaj t-mobile ni malo da unaprijedi tj. stavi detaljnije tehnicke karakteristike uredjaja, ne znas ni da li je smartphone ili dummy te koja je verzija Androida [isto vrijedi i za Move balance]

  11. #110
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3GS se nudi i dalje i nudit će se sigurno do jeseni kada dolazi iPhone 5, pa bi 4tvorka trebala zamjeniti njegovo mjesto.

  12. #111
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovaj galaxy Nexus cijenovna ponuda na pretplati je jadna... čovjek koliko te bodove skuplja i još dvije godine ugovora za uskoro istu takvu cijenu novog. Neš ti, ICS 4.0.1 OS pa sad garant bude likova koji dignu kredit za to...svašta! Xperia Arc mi i dalje šiša ovaj u ponudi za mene a nije mi jasno zašto Arc S ne unesu u ponudu kada je odličan i jeftin sada i koji bi mogao biti u ponudi za par stotinjak kuna a prodavao bi se masovno! Nemaju pojma ovi...
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  13. #112
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    nije mi jasno zašto Arc S ne unesu u ponudu kada je odličan i jeftin sada i koji bi mogao biti u ponudi za par stotinjak kuna a prodavao bi se masovno! Nemaju pojma ovi...
    već neko vrijeme (mjesec-dva) u t-centrima se može kupiti Arc S po cijeni od Arc iako ga nema u službenoj ponudi t-mobilea. to je za sada jedinstven slučaj u politici uređaja u t-mobileu. ja nisam kupio niti jedan (ni Arc ni Arc S) jer nitko od moje obitelji nije želio taj uređaj već su poželjeli S2 koji se nudio (nudi se i dalje ali ga nema) po istoj cijeni kao i Arc = 8 kn u Total XXL

  14. #113
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    nije mi jasno zašto Arc S ne unesu u ponudu kada je odličan i jeftin sada i koji bi mogao biti u ponudi za par stotinjak kuna a prodavao bi se masovno! Nemaju pojma ovi...
    na facebooku HT-a objavili da je Xperia Arc izašao iz ponude iako ga i dalje imaju na svojim web stranicama.
    na facebooku HT-a objavili i da će Xperia S (nasljednik Xperie Arc) biti u ponudi T-Mobilea tek krajem 2012., ali da će uskoro ponuditi HTC One modele predstavljene ovog tjedna u Barceloni. Moguće ih je očekivati u Hrvatskoj tek nakon što budu ponuđeni i u ostatku svijeta. Prodaja na vodećim tržištima kreće 5. travnja za modele X i S, a 24. travnja za model V.

    Objavljeno je da će:
    One X (4-jezgreni, 4,7", ICS) u slobodnoj prodaji biti ponuđen za 580€,
    One S (2-jezgreni, 4,3", ICS) u slobodnoj prodaji biti ponuđen za 531€, a
    One V (1-jezgreni, 3,7", ICS) u slobodnoj prodaji biti ponuđen za 311€

    Sadašnja ponuda:
    - One S naslijedit će Sensationa (2-jezgreni, 4,3", Gingerbread), najbolji HTC u ponudi T-Mobilea. U slobodnoj prodaji košta 4700 kn (621 €) [3495 kn u web shopu Tele2]. Uz pretplatu se nudi od 8 kn na više (1 €), a na Njuškalu od 2800 kn na više (370 €).
    - Jedini ICS (2-jezgreni, 4,65") u ponudi T-Mobilea je Samsung Galaxy Nexus. U slobodnoj prodaji košta 4500 kn (595 €). Uz pretplatu se nudi od 1300 kn na više (172 €), a na Njuškalu od 3400 kn na više (450 €).

    Očekivanje:
    Nadam se da T-Mobile neće na početku nabiti neku nerealnu cijenu za One S kao što je to učinio sa Samsung Galaxy Nexus za kojeg je tražio od 2400 kn na više u Total XXL. Ako se T-Mobile tako postavi i prema One S, jeftinije će proći oni koji sada kupe Sensation jer će već krajem ožujka moći dobiti nadogradnju na ICS.
    Ukoliko One X bude samo ~50€ skuplji, kako se najavljuje, moguće je očekivati da će One S zabilježiti vrlo slabu prodaju.
    Zadnji uredio ispravljach : 01-03-2012 u 15:21

  15. #114
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Podignute su cijene mobitela...

  16. #115
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    Podignute su cijene mobitela...
    Jel ti to misliš na S2 i S+?
    Jer ako misliš onda ti je reakcija zakasnjela 5 dana, 41min

  17. #116
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2012
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sam da mi je znat kolika je cijena tih mobitela u Extra Obitelj tarifi, mislim na ove mobitele u Super ponudi, a izuzetno na Sony E. X10 i Samsung G. Ace...ima netko neku ideju kak bi se moglo vidjet?

  18. #117
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma rade cirkuse, kad sam htio kupiti Vairy Text II, ma neeee, nema ga nigdje na skladištu, neeee, nećemo ga više dobivati, kad evo njega iz neke mračne rupe po 148,00 Kn, naravno odmah rasprodano.

  19. #118
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kapica Pregledaj post
    jos jedan klasican primjer kakva smo mi skart zemlja... il ti ga nekakav 3. razred... presmijesno tuzno i jadno..
    to sam i ja vidio,odem vidit ponudu i vidim taj mob rasprodan,a nije ni bio na listi za kupit,samo su stavili sliku i napisali rasprodano
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  20. #119
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Slabo ima subvencioniranih uređaja...pogotovo u zadnje vrijeme otkad su i vrijednost skupljenih bodova smanjili. Ja za sebe jedino vidim da je ok ponuda xperia walkman live u total S tarifi za 98 kn što je ajd ok pošto po dućanima po 1700 kn.
    Svoju omniu 7 sam prošle godine isto uzeo za kunu što je bilo i više nego dobro a sada isti HTC windows tu drži iznad 1000 kn a ništa bolji od samsunga sad nije.
    Tako da ukratko - poskupili su!
    Nadam se ulaskom u EU otvori nam se ponuda bolja kakvu sam vidio i u austrijskom i njemačkom t-mobile!
    Samo me zanima koliko će sada opaliti xperia S kada dođe!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  21. #120
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je sigurno akcija ili neka greška? a i pitanje dal ih ima..mozda 2
    gidi jap!

  22. #121
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomy23 Pregledaj post
    je sigurno akcija ili neka greška? a i pitanje dal ih ima..mozda 2
    akcija koju su još sinoć najavili na facebooku.
    prijedlog: rezervirajte ga u t-centrima ako želite dočekati svoj S.E.X.Ray
    Zadnji uredio ispravljach : 02-04-2012 u 19:36

  23. #122
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iz ove super web shop ponude na bonove se nista ne moze kupiti,sve je skoro nedostupno osim onih najjadnijih mobitela...jbt bas sam htio kupit ovaj sony zylo
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  24. #123
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa ima ih, kupi online i dolazi
    gidi jap!

  25. #124
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nema više niš, ja sam trebao crveni zylo za poklon nema ništa. Da bar ove neke jadne iz pretplate prebace na bonove

  26. #125
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    joss ima Alcatel OT-209 Visitor's 2011 i Motorola WX395 za kupiti nadan se da ce ubrzo staviti opet nesto dobro a jeftino
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 27 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove