Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 27 od 27 PrvaPrva ... 17 23 24 25 26 27
Prikazujem rezultate 651 do 664 od 664
  1. #651
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Mobitel
    Iphone 6s
    Operater
    bonbon
    Postova
    125
    Bodovi
    6.506
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za tebe hjurcic mislim da bi jos najbolje bilo uzet u bonbonu cisti aparat iphone 6 cijena 6360kn (ide i na rate) pa iskombinirat sa nekom od prepaid opcija iz bonbon ili simpa ponude

  2. #652
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znam @bezicni, samo tako me ukupno na kraju dodje 10320 (s 2 godine savrsene tarife)... al thnx sa savjetu...
    Nazalost ostaje VIP s cijenom od 5760 kad racunam i 2 godine savrsene...
    Najjeftinije bi bilo ovo da mogu ostvariti retention program ali nisam u t-mobile

    24mj x 165 kn (150kn tarifa i flat u retentionu + 15kn nameta) = 3960kn + 3198 kn (urežaj) = 7158kn

    ---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Retention je program zadržavanja postojećih pretplatnika koji žele trajno isključenje ili prelazak na bonove.
    A znas li mozda, bi li upalila fora prebacivanje s VIP na T-mobile i onda s T-mobile nazad na vip pa da mi to ponude? Ako mislis da bi, mozes mi nekon preporucit da mi napravi takvu ponudu, ako mislis da ne, onda thnx na odgovoru...

  3. #653
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako sam naveo: retention ti ponude kod prijenosa na prepaid ili trajnog isključenja.
    Retention ne vrijedi za prijenose u druge mreze. A kada bi iz vipneta prešao u t-mobile i zatražio prelazak na simpu možda bi ti što ponudili iz retention programa. Ali znaj da ekipa koja radi u retentionu radi na principu turskog bazara. Nekima su u XL tarifi ponudili ratu od 25kn mj za uredjaj, a drugima 50kn dok putem webshopa traže 100 kn.
    Nekima putem retentiona daju 50% popusta na tarifu XL, a drugima to nude samo na L.
    Mislim da glavnu ulogu igra njihova osobna procjena korisnika. Bolje prolaze oni koji su duže pretplatnici u HT-u i koji na svoje ime imaju manje pretplata po kojima su iskoristili retention program. Znam da su mnogo bolje od mene prolazili oni koji imaju 1-2 ili najviše 3 pretplate. Po nekim pretplatama meni uopće nisu htjeli nista ponuditi u szsk jer sam dobio velike popuste po drugim pretplatama. U tom slučaju se uzme ono sto nude u t-centru.
    Zadnji uredio ispravljach : 02-11-2014 u 08:17

  4. 'Hvala' kaže:


  5. #654
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovaj t-mobile s ponudom banana. Stave na internet stranu BLAGDANSKA PONUDA ZA PAMĆENJE za tri moba a ništa nije drukčije neg prije po pitanju cijene jedino eto sliku Božića stavili...haha. A čuda s njima. Ajd bar tele2 je malo isprsio pa daje galaxy s4 što ima smisla.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  6. #655
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ponuda nije za baciti.
    Za djecu imaju sg pocket 2 za 348 kn
    Za nezahtjevne tu je sx e1 za 500 kn
    Za sve ostale imaju ha y530 za 598 kn

    Još im fali neki oldtimer tipa Sony Ericsson, kao sto su imali lani
    Zadnji uredio ispravljach : 17-11-2014 u 12:11

  7. #656
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sto mislite hoce li biti ovog Bozica rasprodaja tako tih starih uredaja ko lanI??
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  8. #657
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Author Pregledaj post
    @ispravljach dali se isplati uzeti ovaj Htc M8 u L paketu uz prijelaz iz druge mrezekaj se sad nudi. Ne treba preracunavati rate za tarifu. Vidi mi se donekle korektno jedino me smeta ta pocetna cijena kaj treba odmah platiti 1298 kn. Dali mi se uopce isplati taj mob uzimati jer je vec dosta dugo na trzistu?
    Onako na prvu:
    2258 kn za mob je korektna cijena koja će biti i normalna cijena na njuskalu kada pocetkom 2015. bude predstavljen M9.
    Ono sto mi se nikako ne sviđa je cijena tarife. Dok god se ta tarifa putem retentiona moze dobiti po 97,5 kn, glupo je plaćati 150 kn koliko nude u ovoj ponudi.
    pitanje
    Plaćat ćeš više 50kn x 24mj (ukupno 1200 kn)?

    Zaključak
    1200+2258 = 3458 kn je cijena kao i na njuskalu

    Ako ti je 100 kn za tu tarifu ok - uzmi.
    Ja sam uzeo članu obitelji tu tarifu (97,5 kn), a dobio popust na njuskalo cijenu od 1000 kn, odnosno 2000 kn na cijenu iz trgovine.
    Ti ovdje za m8 ne dobivas nikakav popust na cijenu iz njuskala
    Zadnji uredio ispravljach : 06-12-2014 u 17:28

  9. 'Hvala' kaže:


  10. #658
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    poskupjeli prepaid paketi:

    mob = stara > nova cijena (kn)
    sg pocket 2 = 348>448
    sg young 2 = 448>748
    ha y530 = 598>848
    ha y530, din = 698>948
    Zadnji uredio ispravljach : 06-02-2015 u 08:02 Razlog: Nakon 2 dana sgy2 snizili na 648 kn

  11. #659
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    Huawei Ascend P7 LTE
    Operater
    T mobile
    Postova
    29
    Bodovi
    4.675
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.675, Nivo: 16
    Bodovi: 4.675, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam 4 broja na pretplatu podjeljena na dvije L obitelji. 07/2014 sam produžio ugovor na nositeljima tarifa i uzeo mob na njih koje plaćam naravno mjesečno.


    Zovem iz zajebancije 22.01 ove godine službu za korisnike naravno da bi mi trebao jedan mob jer ovaj kojeg koristim zajebava. Ode gledati , stavi me na čekanje kad mi kaže da mi može ponuditi na nositelja obitelji samsung galaxy s5 mini za 98 kuna i naravno 40 kn otplata. Pitao sam više puta na fino da se nije zajebala. Ne kaže platili ste 6 računa pa mogu vam to ponuditi.

    Znači za broj koji već plača mob i di sad ima do otplate toga 17 mjeseci, nikakve naknade ništa , ni za HOP neki penali, ništa. Samo tih 98 kuna. I sad čekam da mi dođe S5 mini. Znači biti će dva mobitela na istom broju.
    kako, zašto ? BO. eto čisto da podjelim iskustvo.

    Ispričavam se ako nije tema za to pa neka admin preseli di treba.
    Zadnji uredio Xanto : 03-02-2015 u 14:31 Razlog: dodatak tekstu

  12. #660
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 6
    Operater
    BonBon
    Postova
    907
    Bodovi
    20.873
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hmh.. slično iskustvo lege, uzimao je novi aparat i produženje pretplate. U jednom T centru su mu rekli da plaća samo to novo što uzima (kao i tebi), a u drugom su mi naglasili da će mu se mjesečni račun uvećavati za iznos otplate prošlog uređaja (koji otplaćuje do isteka 24mj) dok ga ne otplati u cjelosti. Njemu je isticao ugovor za 2 mj, novi mob i tarifa mjesečno su, lupam 125kn, ali će zbog prethodnog uređaja plaćati 165kn prva 2 mjeseca (otplata starog uređaja 40kn/mj)
    Siemens A36 > N 3310 > Siemens C60 > Moto v525 > SE z550 > LG KP500 > N 6303 > LG GS290 > SE Xperia X8 > iP 3GS > SE Xperia U > SGS 3 mini > iP 5S > Huawei P9 Lite 2017 > Xiaomi Redmi 6

  13. #661
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xanto Pregledaj post
    Imam 4 broja na pretplatu podjeljena na dvije L obitelji. 07/2014 sam produžio ugovor na nositeljima tarifa i uzeo mob na njih koje plaćam naravno mjesečno.


    Zovem iz zajebancije 22.01 ove godine službu za korisnike naravno da bi mi trebao jedan mob jer ovaj kojeg koristim zajebava. Ode gledati , stavi me na čekanje kad mi kaže da mi može ponuditi na nositelja obitelji samsung galaxy s5 mini za 98 kuna i naravno 40 kn otplata. Pitao sam više puta na fino da se nije zajebala. Ne kaže platili ste 6 računa pa mogu vam to ponuditi.

    Znači za broj koji već plača mob i di sad ima do otplate toga 17 mjeseci, nikakve naknade ništa , ni za HOP neki penali, ništa. Samo tih 98 kuna. I sad čekam da mi dođe S5 mini. Znači biti će dva mobitela na istom broju.
    kako, zašto ? BO. eto čisto da podjelim iskustvo.

    Ispričavam se ako nije tema za to pa neka admin preseli di treba.
    Ponukan tvojim upisom, a pošto imam identičnu obitelj L tarifu i 8 otplaćenih računa, odlučim i ja nazvati.
    Po običaju ja dobijem lošijeg SZK operatera, meni za sličnu situaciju, čak možda i povoljniju za mene jer kod ugovaranja nisam uzimao mobitel pa ništa
    ne otplaćujem, ponude za 500kn više (tj 598) + 40 mjesečno + nekakvi penali za HOP (nisam ni saslušao koliki jer sam se već tu zahvalio )
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  14. #662
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jutros su svi bon start/simpa paketi (mobiteli bez ugovora) nuđeni s dodatnih 200 kn popusta u web shopu, od 98 kn/mob na više.
    no, brzo rasprodane najbolje ponude.
    a onda još brže vraćene u ponudu ... po staroj cijeni, uvećanoj za 200 kn.
    lošije ponude i dalje nude po cijeni koja je snižena za 200 kn.
    npr young2 i pocket2 se nude za 448 kn.
    jutros pocket2 bio na 248 kn, a young2 jučer na 648 kn.

  15. #663
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Expresso Pregledaj post
    Novi tablet u HT na bonove Alcatel Pixi 8 za 598kn
    https://www.hrvatskitelekom.hr/promo...-ina-postajama
    Bolja je bila ponuda 8" vivaxa 3G s IPS ekranom za 478 (498 u webshopu) kn.
    Ovaj alcatel ima los TFT ekran koji je beskoristan pod suncanim svjetlom, kao i onaj 7" vivaxa koji se prodavao za 498 kn.

  16. #664
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidim na simpi xperia E4g pala na 798 kn! Ovo je vrhunska cijena. Padne li na nekih 598 kn akcija to se uzima!!!

    https://www.simpa.hr/mobitel/sony-xp...4-32-1-1-0-0-0
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 27 od 27 PrvaPrva ... 17 23 24 25 26 27

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove