Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 26 od 27 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 626 do 650 od 664
  1. #626
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miha013 Pregledaj post
    U pošti ili negdje drugdje?
    Webshopu
    = Citat = Izvorno postao miha013 Pregledaj post
    Btw, ako ti je zaključan na ebayu imaš kodove za manje od 10kn za Alcatelove uređaje..već sam 3 Alcatelova uređaja otključao na taj način..
    Ja sam dva koda ukupno platio 0,99 £
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    zadnje dobre ponude koje su se i nama zaposlenicima svidile su bile jos prije par godina, radilo se o modelima xperia ray, iphone 4, lumia 710 i samsung galaxy s+. radilo se o pretplati od 90-ak kuna i uredaj do maksimalno 600kn, a npr xperia se mogla za 200kn dobit u maloj pretplati. Nakon toga se ne sjecam niti jedne ponude koja je bila povoljna..
    Ti pišeš o prijelazu s 2011. na 2012., ali dobre ponude su bile do 21.3.2013. kada su uveli plan tarife. U Extra total XXL (305 kn) mogao si kupiti s3 za 8 kn ili Note2 za 298 kn i nakon šest placenih računa mogao si ponistiti trosak tarife i broj učlaniti u grupnu tarifu. Ja sam imao mobile start od 200 kn u koju sam tako učlanio 8 brojeva iz Extra total XXL.
    No, ovo o čemu pisem bilo je od ljeta 2012. do 21.3.2013. Prije ljeta 2012. bile su još bolje ponude, ali mnogo, mnogo bolje ponude. Uopće se ne čudnim da ih djelatnici HT nisu iskoristili jer kad rade ugovore to čine putem webshopa ili u t-centru, umjesto da to rade putem službe za savjetovanje korisnika (retention program).
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    Nije mi jasno o cemu je rijec i zasto su kod nas toliko skupi mobiteli na pretplatu..
    Zato sto je odluka operatera da neće vise značajno subvencionirati cijene mobitela. Tele2 je tu odluku donio 1.12.2011., VIPnet 4.3.2013., a HT 21.3.2013.
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    Znaci kada je tmobile imao monopol na trzistu, imao je bolje ponude nego sada kada ima konkurenciju, s ostalim operaterima nisam bas upoznat, ali cisto sumnjam da su imali ponudu koja "izuva" iz cipela...
    HT-ov monopol je prestao 1.7.1999., a bolje ponude je imao (moje viđenje) do 21.3.2013. U tih 14 godina nije bio monopol. Uostalom što je 1998. Ili 1999. imao HT? Cronet pretplate od 300 kn i cigle od mobitela! Jesu li to bile bolje ponude?
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    u doba kada svaka trgovina daje na rate i kada skoro svaki covjek ima nekakve kartice, ne vidim smisao da netko uzima pretplatu zbog mobitela, a i dalje masa ljudi trci u tmobile po svoju robiju od 2 godine..
    Nedavno članu obitelji kupio mobitel koji se u trgovini prodaje za 3500 kn, na njuskalu za 2500 kn, a ja ga platio 1558 kn + plan L s 50% popusta 24mj

    Zaključak
    Sonyck je primjer kako i
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    tmobile podrska, administracija i marketing
    nije znala iskoristiti pogodnosti za sebe, a niti to zna sada
    Zadnji uredio ispravljach : 23-10-2014 u 09:29

  2. #627
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma na ht stranici jucer bila rasprodaja do isteka zaliha..isto kao sto zna na koji sat da se pojavi alcatel 2005 za 98kn pa se brzo rasproda...
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  3. #628
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači u pravu sam da su prije bile bolje ponude. Imam 23 godine pa se ne bi vraćao baš 15 godina u prošlost jer tada nisam ni znao što je mobitel. Govorim o razdoblju od 2005. do 2012. godine. Što se tiče zaposlenika, mi smo si naravno svi ugrabili super mobitele na niskim pretplatama, ali ti ovdje govoriš o pridruživanju u grupnu tarifu i različitim kombinacijama kako doći do jeftinijeg uređaja, svaka čast na ideji i kombiniranju ali ja ovdje govorim o ljudima koji evo sad dođu u tmobile, hoće jedan broj, jer su im ostali članovi na drugim mrežama i želi dobar mobitel u nekakvoj normalnoj pretplati, za mene normalna pretplata ne bi trebala prelazit 120 kn i vjerujem da puno ljudi nema više novaca od toga. Tko si može izdvojiti za pretplatu 200 kn i više, naravno da može dobiti telefon po relativno niskoj cijeni..Evo npr. frend je nedavno uzeo s5 mini na produženje ugovora, 1500 kn ga je platio i ima tarifu od 150kn više manje, to jednostavno nije dobra ponuda, to je krađa..

  4. #629
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sonyck
    s5 mini na produženje ugovora, 1500 kn ga je platio i ima tarifu od 150kn više manje, to jednostavno nije dobra ponuda, to je krađa
    "Krađa" je 3000 kn koliko se taj mobitel prodaje po trgovinama i u bonbonu.
    Platiti 1500 kn taj mobitel nije krađa. Eventualno, moze biti krađa ako čovjek ne koristi tarifu a plaća je 150 kn/mj.
    Istina, postoje jeftinije tarife, ali koje naplaćuju uspostave poziva ili ne usporavaju internet već ga naplacuju kao suho zlato kada se potroši paket
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    normalna pretplata ne bi trebala prelazit 120 kn
    Ponavljam
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Nedavno članu obitelji kupio mobitel koji se u trgovini prodaje za 3500 kn, na njuskalu za 2500 kn, a ja ga platio 1558 kn + plan L s 50% popusta 24mj=97,5kn/mj
    Zadnji uredio ispravljach : 23-10-2014 u 17:42

  5. #630
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, radi se o tome da ljudi uzimaju tarife koje ne mogu potrošiti zbog mobitela, no dobro, svatko ima pravo izbora, da li će kupiti na crno, na rate, keš. Ova kombinacija koju si ti uzeo je odlična, moja tarifa je također nekih 80ak kn, ne bi mi bio problem povećat za nekih 20-ak kn iako mi ne treba ovo sve što tarifa nudi, internet imam na poslu, svuda gdje se krećem je wifi a što se poziva i poruka tiče, dosta mi je nekih 100 min bez uspostave i 50 poruka. Jedino je problem što imam planove u sljedećih godinu dana završiti faks i otići u Njemačku a u obitelji nitko ne želi pretplatu i svima je super opcija na bonbonu, tako da mi ugovor nije najbolja opcija..

  6. #631
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered100 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2014
    Lokacija
    ZeGe
    Mobitel
    Samsung S5
    Operater
    Vip
    Godina
    36
    Postova
    11
    Bodovi
    106
    Nivo
    1
    Bodovi: 106, Nivo: 1
    Bodovi: 106, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Webshopu

    Ja sam dva koda ukupno platio 0,99 £

    Ti pišeš o prijelazu s 2011. na 2012., ali dobre ponude su bile do 21.3.2013. kada su uveli plan tarife. U Extra total XXL (305 kn) mogao si kupiti s3 za 8 kn ili Note2 za 298 kn i nakon šest placenih računa mogao si ponistiti trosak tarife i broj učlaniti u grupnu tarifu. Ja sam imao mobile start od 200 kn u koju sam tako učlanio 8 brojeva iz Extra total XXL.
    No, ovo o čemu pisem bilo je od ljeta 2012. do 21.3.2013. Prije ljeta 2012. bile su još bolje ponude, ali mnogo, mnogo bolje ponude. Uopće se ne čudnim da ih djelatnici HT nisu iskoristili jer kad rade ugovore to čine putem webshopa ili u t-centru, umjesto da to rade putem službe za savjetovanje korisnika (retention program).

    Zato sto je odluka operatera da neće vise značajno subvencionirati cijene mobitela. Tele2 je tu odluku donio 1.12.2011., VIPnet 4.3.2013., a HT 21.3.2013.

    HT-ov monopol je prestao 1.7.1999., a bolje ponude je imao (moje viđenje) do 21.3.2013. U tih 14 godina nije bio monopol. Uostalom što je 1998. Ili 1999. imao HT? Cronet pretplate od 300 kn i cigle od mobitela! Jesu li to bile bolje ponude?

    Nedavno članu obitelji kupio mobitel koji se u trgovini prodaje za 3500 kn, na njuskalu za 2500 kn, a ja ga platio 1558 kn + plan L s 50% popusta 24mj

    Zaključak
    Sonyck je primjer kako i nije znala iskoristiti pogodnosti za sebe, a niti to zna sada
    stari moj, ja sam radio kombinacije ali ovo nisu istine... RESPEKT

    Nemoj zamjeriti, ali hrpa me stvari ovdje zanima. Prvo, odakle ovo da je Tele2 donio odluku u nesubvencioniranju u toj mjeri 2011. godine. Imam osjećaj da su im mobiteli još uvijek jeftini.

    Drugo, da li se može još uvijek raditi ova kombinacija da nakon 6 računa preneseš broj u obiteljski paket?

    Treće pitanje ti postavljam na retention temi
    Lovac na tarife

  7. #632
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Petar Pan Pregledaj post
    odakle ovo da je Tele2 donio odluku u nesubvencioniranju u toj mjeri 2011. godine. Imam osjećaj da su im mobiteli još uvijek jeftini.
    Jesi li pratio njihovu ponudu prije 1.12.2011.? Jer da jesi - znao bi.
    Evo malog pogleda u prošlost:
    http://cafe.mobil.hr/threads/73155-B...tika-operatera
    = Citat = Izvorno postao Petar Pan Pregledaj post
    Drugo, da li se može još uvijek raditi ova kombinacija da nakon 6 računa preneseš broj u obiteljski paket?
    Ne može od 21.3.2013. kada su uveli plan tarife. No, tko je napravio ugovor u Extra tarifi 20.3.2013., ili ranije, mogao je nakon 6 placenih računa to napraviti.
    Zadnji uredio ispravljach : 24-10-2014 u 13:55

  8. 'Hvala' kaže:


  9. #633
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T-mobile je jednostavno trenutno najskuplji...sve nešto muljaju ispod pulta tu i tamo neke akcije, gluhi telefon, rekla ne rekla...i te fore... al brate nek stave javno npr. ovako: Xperia Z1 za 1 kunu u tarifi L (Bez trajnog naloga) i da čovjek dođe kao nekada davno u T-Centar, daš im kunu, potpišeš i odeš doma s mobitelom! E to bi tako trebalo bit. Sad je sve to ništa. Plus još t-mobile ima jadne tarife na pretplati. Nadam se da će bolje sad neke izbacit.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  10. #634
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plan za surfanje L = 165 kn prihod HT-a.
    Kada iz tog djela plate PDV (33 kn), porez na dobit (par kn), porez na dividendu (par kn)..
    Ostaje im čistih oko 120 kn. recimo da su im 20 kn/po broju troškovi održavanja hladnog pogona: sluzbe za korisnike, t-centra, tehničke sluzbe, pratecih službi, data centra, antena, kablova... E sad, recimo ovako: za tih 100 kn/mj (koje im platis tarifu i koje njima ostanu cista dobit) oni tebi prodaju xperiju Z za 1kn, a koju oni plate 2400 kn s tih 100 kn/mj prihoda. Eto, sama racunica kaže da bi tada HT poslovao s gubitkom, a kamoli da ti poklone 50% skuplju xperiju z1.

    Dakle, maher22 nastavljaj mastati jer tvoja su razmišljanja daleko od stvarnosti

    Nastavak:
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Nedavno članu obitelji kupio mobitel koji se u trgovini prodaje za 3500 kn, na njuskalu za 2500 kn, a ja ga platio 1558 kn + plan L s 50% popusta 24mj
    Pogledaj ovu racunicu:
    HT će u 2god prihodovati 82,5kn po pretplati (-16kn PDV, -porezi= 60 cistih kn x 24 = 1440kn, a istovremeno je meni dao popust od 1950kn (3500-1558) na mob. Samo ako uzmemo da je HT dobio rabat od 500 kn pri nabavci mobitela dolazimo do racunice da je HT poslovao s pozitivnom nulom. U suprotnom je ostvario gubitak.
    Zadnji uredio ispravljach : 25-10-2014 u 09:51

  11. #635
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A kako sam ja @ispravljach onda dobio Samsung omnia 7 windows 7 telefon za KUNU na pretplati onda 100 kn mjesečno ako je samo taj telefon tada u startu bio oko 3500 kn po dućanima??? U t-mobile prodajnoj slobodnoj cijeni tada 4499 kn mi u ugovoru pisalo!
    Došo, potpisao, dao kunu i otišao doma a tarifa sasvim zadovoljavajuća nešto u rangu sadašnje tarife M. A mob je bio vrhunskog ranga izrade visoke klase.
    Doduše, tjedan prije te akcije je koštao 1200 kn prije neg su ga snizili.
    Plus...vip sada u tarifi L daje lumiu 930 i galaxy Note 4 + digitalni fotoaparat za 199 kn.
    Može se...itekako može sniziti cijene mobitela!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  12. #636
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    vip sada u tarifi L daje lumiu 930 i galaxy Note 4 + digitalni fotoaparat za 199 kn.
    Može se...itekako može sniziti cijene mobitela!
    NL930 ili SGN4... nije samo 199kn. Tome treba pribrojiti 24 mjesečne rate, svaka po 100 kn i mjesecnu tarifu od 205 kn.
    Ukupno, 305 kn/mj x 24 mj = 7320 kn!
    Meni preskupo.
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    dobio Samsung omnia 7 windows 7 telefon za KUNU na pretplati onda 100 kn mjesečno ako je samo taj telefon tada u startu bio oko 3500 kn po dućanima???
    Gle ja sam tako kupio vise od 100 smartphonea. U protekle tri godine na ovom forumu opisao te prilike, ali ih vise nema. Moze nekome biti isplativo ovo ili ono, ali operaterima nije isplativo vise poslovati kako su nekoć.
    Zadnji uredio ispravljach : 28-10-2014 u 00:15

  13. #637
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Slazem se da mobitel nije samo 199kn nego 199kn plus 24x100kn, ukupno 2599kn. Tarifu ne bi tome pribrojio jer tarifu placas i ako ne uzmes mobitel. Druga je stvar sto ljudi uzmu najskuplju tarifu da bi sto jeftinije kupili mobitel (a ne iskoriste tu tarifu) pa onda kukaju i traze nacina da se rijese pretplate. Uglavnom, ako se bira tarifa, uzme se ono sto ti treba, a tek onda se gleda mobitel, a ne obrnuto.

  14. #638
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miro29 Pregledaj post
    Tarifu ne bi tome pribrojio jer tarifu placas i ako ne uzmes mobitel
    nije ti točna računica.
    ako vip daje note4 ili lumiu930 za 2600 kn, a naplaćuje tarifu 205 kn onda se 2600 kn ne može zasebno gledati.
    tarife kao što je vipova ja si složio u bonbonu za 160 kn/godišnje.
    ali to sam ja, i moje formule nisu primjenjive na druge.

    dakako, da ću ja ovako računati:
    vip: (305 kn x 24 mj) + 199 kn
    bonbon: 320 kn u 24 mj + (4500kn note4 ili 2800kn za lumia930, na njuškalu)

    netko drugi plaća 100 kn/mj (2400 kn u 24 mj).
    + (4500kn note4 ili 2800kn za lumia930, na njuškalu)
    = opet jeftinije od vipneta

  15. #639
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarifu, bila ona skupa ili jeftina, placas toliko koliko iznosi. Druga bi stvar bila da je neka tarifa skuplja ako uzimas mobitel. Ovako, glupo je racunat cijenu tarife pod cijenom mobitela.
    A treca je stvar sto su danasnje postpaid tarife bezobrazno skupe (u odnosu na adekvatne prepaid), a cetvrta stvar je sto su mobiteli u tim preskupim tarifama jos bezobraznije preskupi.
    Neki malo stariji mobitel (bivsi flagship), u nekoj visoj tarifi (oko 150, 200kn) kosta skoro isto ili cak i vise nego u ducanu.

  16. #640
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja bih zamolio @ispravljach ako mi moze reci, posto je on T-Mobile ekspert, koja je najjeftinija oocija za uzeti iphone 6 u T-Shitu...
    VIP me dodje 7320kn (24 x 305) + 2399 = 9719kn total
    T-Mobile me dodje 2298kn + 7440kn (310 x 24) = 9738 kn total.

    Molim za isoravak ako sam u krivu, ako moze jeftiniji model.
    Ovih 310kn = 155kn tarifa + 100kn otplata + 40kn FLAT opcija + 15kn nameta

  17. #641
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Redovna - retention - što
    100kn - 25kn - otplatna rata u XXL
    100kn - 50kn - otplatna rata u XL
    40kn - 40kn - otplatna rata u L
    425kn - 300kn - tarifa u XXL
    225kn - 150kn - tarifa u XL
    165kn - 105kn - tarifa u L (t-centar)
    165kn - 87,5kn - tarifa u L (szsk)
    465kn - 300kn - tarifa+flat u XXL
    265kn - 150kn - tarifa+flat u XL
    205kn - 105kn - tarifa+flat u L

    Zaključak
    Bezbroj je kombinacija, pitanje je tko što želi.
    Netko se ne želi putem retentiona cijenkati, drugi tamo ne želi ni zaviriti.
    Trećem treba flat, a četvrtom XXL. Netko produzuje ugovor, a drugi se prebacuje iz druge mreze ili simpe ili uzimaju novi broj pa nemaju pravo na retention popust. A netko svake godine uzima novi iPhone pa kombinira single>član, nositelj>član
    Zadnji uredio ispravljach : 01-11-2014 u 09:28

  18. #642
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cijene koje nude na netu su vec jeftinije od ovog retentiona sto spominjes...
    Npr. Tarifa xl je u 2god ugovor za iohone 6, 155kn umjesto 225...
    Dakle, nije jeftiniji iPhone u T-Mobile?
    Nema druge nego cekat Bozicne popuste, jer su im ove cijene zaista visoke
    Kad uzmem u obzir 9719kn nakon dvije godine koristenja to bi bilo ko da koristim 2 god Savrsenu (24 x 165kn) 3960kn i plus telefon koji bi me kostao 5760kn...
    A recimo ova tvoja zadnja opcija ako sam dobro shvatio:
    315kn (retention XXL i flat) + 25 (retention rata) = 340kn + 1800kn uredjaj = 9960kn (opet vise)
    Imas koju drugu opciju ili me ispravi ako grijesim

  19. #643
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako je suditi prema prošloj godini, ne očekuj previše od Božićne akcije

  20. 'Hvala' kaže:


  21. #644
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netočno:
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Cijene koje nude na netu su vec jeftinije od ovog retentiona sto spominjes...
    Npr. Tarifa xl je u 2god ugovor za iohone 6, 155kn umjesto 225...
    Tocno:
    Na netu je: 150kn + 100kn
    Putem retentiona je: 150kn + 50kn
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Nema druge nego cekat Bozicne popuste, jer su im ove cijene zaista visoke
    Ali lani (2013.) nije bilo popusta u božićnoj akciji. Toga nije bilo ni 2012., ni 2011. Odakle ti da HT nudi bozicni popust na iPhone?
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Imas koju drugu opciju ili me ispravi ako grijesim
    iP5s kupio za manje od 200€ u HT-u i odmah nakon toga raskinuo ugovor bez penala.
    iP5 kupio za 48 kn i potom mi 4 člana obitelji plaćala 105 kn mj za članstvo u XXL.
    iP4s kupio za 8 kn i potom iskoristio promocije prijenos broja i retention pa bio oslobođen plaćanja pretplate.
    iP4 kupio za 98 kn pa godinu dana plaćao 250kn mj, a na simpa racune dobivao 500 kn mj koje sam nedavno unovcio u HT
    iP3gs kupio za 98 kn pa godinu dana nisam plaćao pretplatu (promocija) pa potom još godinu dana je nisam plaćao jer sam broj učlanio u grupnu tarifu.

    Razmišljati je li jeftinije 9719 ili 9738 kn je gubljenje vremena.
    Ja sam iPhonove (nove iz HT-) plaćao od 1 do 200 € (sa svim pretplatama).
    Tako cu nastaviti kupovati i ubuduće, kada se pojave prilike za to.
    Uspjelo mi je sa 5 zadnjih serija iPhonea, pa ne vidim razlog da u tome ne budem uspješan i ubuduće
    Zadnji uredio ispravljach : 01-11-2014 u 14:13

  22. #645
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ispravljac, nitko ne kaze da nisi uspio, pa ne bih ti rekao da si majstor za t-shit, ali ocito nema jeftinije od ovog sto sam zbrojio i s obzirom da mi nitko nije u t-shitu... zato sam te pitao za plan, kako da kupim... thnx anyway...
    Dakle, oboje kazete da nista od Bozicnih popusta? Onda idem razveselit VIP i sad im dati novog pretplatnika na 2 god ;(

  23. #646
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prosinac je vrijeme kada su svi bolji mobiteli rasprodani, a ljudi u ocaju kupuju sto god im se nudi.
    Tko je lani čekao iP5s, sgs4, sgn3... Dočekao je xperije: x8, p1 i live.

    Kužim da se ljudi ne sjećaju sto je bilo lani ili preklani, ali da im se ne da pogledati postove na forumu. Ah tko će ga znat, valjda je to tako teško.

    Evo promocije HT-a u prosincu 2013.:
    http://cafe.mobil.hr/threads/76668-P...=1#post1059670

    http://cafe.mobil.hr/threads/76668-P...=1#post1058866

    I u prosincu 2012.:
    http://cafe.mobil.hr/threads/76668-P...=1#post1038905
    Zadnji uredio ispravljach : 01-11-2014 u 14:38

  24. #647
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Netočno:
    Izvorno postao hjurcic
    Cijene koje nude na netu su vec jeftinije od ovog retentiona sto spominjes...
    Npr. Tarifa xl je u 2god ugovor za iohone 6, 155kn umjesto 225...

    Tocno:
    Na netu je: 150kn + 100kn
    Putem retentiona je: 150kn + 50kn
    Kako može biti netočno kad ti ljepo ovdje piše 155Kn tarifa + 100kn opcija = 255kn mjesecno!!
    Evo ti i slike kad ne vjerujes!!https://www.sugarsync.com/pf/D3665226_299_641570379


    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Kužim da se ljudi ne sjećaju sto je bilo lani ili preklani, ali da im se ne da pogledati postove na forumu. Ah tko će ga znat, valjda je to tako teško.

    Evo promocije HT-a u prosincu 2013.:
    ...... itd[/url]
    Nije teško nego me to nije niti zanimalo, samo sam te pitao za savjet kako najjeftinije kupit, i rekao usput, nakon sto nisam dobio neki savjet, da cu pricekat s ponudama za Božić ako što bude... Tad ste se vas dva javili i rekli da za Božić nema popusta na iPhone i to je to, prihvatio to zdravo za gotovo... Dalje me nije zanimalo

  25. #648
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Netočno:
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Cijene koje nude na netu su vec jeftinije od ovog retentiona sto spominjes...
    Npr. Tarifa xl je u 2god ugovor za iohone 6, 155kn umjesto 225...
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Tocno:
    Na netu je: 150kn + 100kn = 250 kn
    Putem retentiona je: 150kn + 50kn = 200 kn
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Kako može biti netočno kad ti ljepo ovdje piše 155Kn tarifa + 100kn opcija = 255kn mjesecno!!
    Kako tarifa Plan za zabavu XL od 250 kn (webshop) moze biti jeftinija od iste te tarife od 200 kn (retention)?

    P.s.
    Dakako, +5 kn r.f. +10 kn porez

  26. #649
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    NETOČNO:
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Netočno:



    Kako tarifa Plan za zabavu XL od 250 kn (webshop) moze biti jeftinija od iste te tarife od 200 kn (retention)?

    P.s.
    Dakako, +5 kn r.f. +10 kn porez
    TOČNO:

    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    ...koja je najjeftinija oocija za uzeti iphone 6 u T-Shitu...

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Redovna - retention - što
    ...
    225kn - 150kn - tarifa u XL
    ...
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Cijene koje nude na netu su vec jeftinije od ovog retentiona sto spominjes...
    Npr. Tarifa xl je u 2god ugovor za iPhone 6, 155kn umjesto 225...
    Dakle, uspoređujem tvoju redovnu od 225kn i napominjem da je na netu 155kn za usporedbu tvojih 150kn kad je preko retentiona. Odnosno da su cijene iste, 5kn razlike, a nema hebanja sa retentionima i pozivanjima i trazenjima.

    I sad rezimirajmo sve to ljepo:
    Primjer 1: uzeo iz tvoje ponude sljedece:
    24 mj x 200 kn (150kn retention + 50kn retention otplata) = 4800 kn + 3198kn (uređaj) = 7998kn + (24 * 15 nameta) = 8358kn.

    Najisplativije bi bilo ovo:
    Primjer 2: uzeo u kompletu, iako neznam otkud si to nasao tu informaciju i kako dobiti to sve u paketu:
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Redovna - retention - što
    ...
    265kn - 150kn - tarifa+flat u XL
    24mj x 165 kn (150kn tarifa i flat u retentionu + 15kn nameta) = 3960kn + 3198 kn (urežaj) = 7158kn

    E sad, ova zadnja stvar mi se najviše sviđa, kako nju ostvariti?!

  27. #650
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako sam dobro shvatio, ti nemaš pretplatu u t-mobile?
    Ako je tako onda je svaka daljnja rasprava gubljenje mog i tvog vremena.
    Retention je program zadržavanja postojećih pretplatnika koji žele trajno isključenje ili prelazak na bonove. Ti možeš ostvariti taj program u VIPnetu, ali ne u t-mobile ili tele2.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 26 od 27 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove