Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 25 od 27 PrvaPrva ... 15 21 22 23 24 25 26 27 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 601 do 625 od 664
  1. #601
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao segregator Pregledaj post
    kupio sam kineza sa većom rezolucijom, 4 jezgre, dodatnom baterijom, 1" većim ekranom, za 583kn
    Mogao bi nam otkriti i njegovo ime, kad si već cijenu i specifikacije

  2. #602
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kakve veze ima taj (najvjerojatnije) odron s ovim Galaxyem?!

    Onda se komotno može napisati i da je bolje uzeti Mi3 za 300 kuna više od tog Xcovera i dobiti S800, 2GB RAM-a, 13MP kameru, 5" FHD IPS LCD...

  3. #603
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Mogao bi nam otkriti i njegovo ime, kad si već cijenu i specifikacije
    Jiake JK11



    = Citat = Izvorno postao akoj Pregledaj post
    Kakve veze ima taj (najvjerojatnije) odron s ovim Galaxyem?!

    Onda se komotno može napisati i da je bolje uzeti Mi3 za 300 kuna više od tog Xcovera i dobiti S800, 2GB RAM-a, 13MP kameru, 5" FHD IPS LCD...
    Naravno da se i to može napisati, ali pošto ga nisam kupio i isprobao nego ovog jeftinjaka, onda sam njega i spomenuo
    Zadnji uredio segregator : 25-07-2014 u 21:50
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  4. #604
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači mob je zaobišao carinu - čestitam. Sretno s korištenjem(nažalost mislim da će ti trebati sreća).

  5. #605
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao akoj Pregledaj post
    Znači mob je zaobišao carinu - čestitam. Sretno s korištenjem(nažalost mislim da će ti trebati sreća).
    Nije zaobišao carinu nego je bio za $79 na akciji na geekbuyingu. Zašto bi trebala sreća, mob je ugodniji za korištenje nego S3 sa stock Samsung bloatom, a baterija mu traje duplo duže nego S3-ci (i još su poslali i rezervnu )

    Jedino što mu je debelo lošije od S3-ce je fotoaparat, klasični jeftini kinez, i podrška za custom romove, al zato GPS nije loš kao što ljudi obično pričaju za MTK procesore

    Malo sam bio skeptičan glede kineza, al sebi definitivno kao slijedeći mob uzimam Nubia Z7 Max, kad malo snize ove prenapuhane presell cijene
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  6. #606
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne želim te ureći, ali problemi s ekranom i pregrijavanjem nisu rijetkost.

  7. #607
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao akoj Pregledaj post
    Ne želim te ureći, ali problemi s ekranom i pregrijavanjem nisu rijetkost.
    Ne grije se uopće, pretpostavljam da veličina igra ulogu tj veće kućište, bolja odvodnja topline. Ekran je AMOLED
    što me isto iznenadilo za tako jeftin mob
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  8. #608
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    Lumia 630
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    zar stvarno netko kupuje u simpi za 1048 kn single sim ili dual sim za 1199 kn u 24mobi kada iste takve lumije ima u ogromnim količinama, i to nove, na njuškalu od 750 kn na više?
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    Ja ću kupiti u Simpi jer mi treba R1 račun a na njušci to ne mogu dobiti.
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Da, ali uz kamatu od 40%!
    P.s.
    1048 je 40% vise od 750
    Cijena pala. Od danas po 960 kn u bonbonu

  9. #609
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Po meni definitivno bestbuy do 1000 kuna. Ako ne gledamo oglasnike.

  10. #610
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Huawei Ascend G300, odakle su njega iskopali?
    Nije ovo za mene ...

  11. #611
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ko želi solidan android a za male novce Xperia E je na tjednoj akciji za 498 kn simpa!

    https://www.simpa.hr/mobitel/Sony-Xp...4-32-1-1-0-0-0
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  12. #612
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sjećam se jedne ne tako davne rasprave o s.g.s4m koji je u bonbonu ponudjen za 2400kn, a ja ga prodao putem njuskala za 2250 kn, koji sam platio HT-u 248 kn:
    = Citat = Izvorno postao Smuchac Pregledaj post
    2250 za s4 mini je zločin. Naletio si na budalu definitivno. O taktici prodaje da ne govorim...
    = Citat = Izvorno postao Ispravljach Pregledaj post
    Što je onda 2400 kn koliko traži (i dobiva) bonbon?
    = Citat = Izvorno postao Darda Pregledaj post
    Po meni cista pljacka, uz to je mob jos i zakljucan/ogranicen na mrezu operatera.
    Cak je i cijena od 2250kn pretjerana, ali svaki proizvod ima svog kupca. Mozda ljudi vec automatizmom misle da su oglasi jeftiniji nego trgovine.
    Jeli tesko prije toga provjeriti cijene u trgovinama? Ocito da nekima je.
    Evo S4 mini novi iz trgovine za 2199kn, garancija i otkljucan na sve mreze.
    = Citat = Izvorno postao Miro29 Pregledaj post
    Prije par tjedana je taj mobitel u skoro svakom dućanu koštao oko 2000kn, ne znam kakva je sad situacija, ali sumnjam da je skuplji (ili barem puno skuplji). Cijena u Bonbon kompletu je, kako je napisao Darda, čista pljačka.
    Eto, danas nas je HT ponovno iznenadio i ponudio samsung galaxy s4 mini za "simboličnih" 3.698 kn uz prepaid paket.
    Vidi:
    https://www.hrvatskitelekom.hr/mobit...ZGuUOByegA6Nw1

    Ali i tih 3.698 kn je jeftinije od 3.898 kn koliko traže za taj uredjaj izvan prepaid paketa i ima ljudi koji kupuju po tim cijenama

  13. #613
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Može se u trgovini naći po 2.200,00kn, pa i manje... i to otključan , naravno
    Zadnji uredio tomislav10 : 18-09-2014 u 08:16
    Nije ovo za mene ...

  14. #614
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vec sam im par puta na njihovom FB kad oni stave "nevjerovatnu" "jeftinu" ponudu dao cijenu sa nabave.net gdje je uredaj otkljucan i bez tarife jeftiniji nego kod njih. Njihovo opravdanje je da takvu cijenu ima dobavljac. Znaci mali webshop ima bolje uvjete od najveceg telekoma u HR? Postali su toliki lazovi i toliko pohlepni da je to sramota
    iPhone 5s 16 GB

  15. #615
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samo budala kupuje mobitele od operatera bez da uzme pretplatu.. eventualno se da naci neki model po nizoj cijeni u prepaid paketu nego u nekom ducanu, naravno, otkljucan na sve mreze...

  16. #616
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)


    Jako jako jako dobra ponuda za simpa. Za sad samo u Hrvatskim poštama sam vidio to. Xperia E1 za 498 kn. Dobar mobitel.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  17. 'Hvala' kažu:


  18. #617
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U poslovnicama Hrvatske pošte, da bude gramatički ispravno. Jedna je pošta - Hrvatska
    Nije ovo za mene ...

  19. #618
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomislav10 Pregledaj post
    U poslovnicama Hrvatske pošte, da bude gramatički ispravno. Jedna je pošta - Hrvatska
    Ma dobro... bio uzbuđen zbog dobre cijene E da bar još xperia M stave toliko uzeo bih odmah iako ne trebam mob al još 500 kn bonusa tu...
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  20. #619
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Mobitel
    Iphone 6s
    Operater
    bonbon
    Postova
    125
    Bodovi
    6.506
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel tih 498kn koji se dobiju mjescnim nadoplatama bonom idu na glavni ili na bonus racun?

  21. #620
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First ClassOverdrive10000 Experience Points
    Nagrade:
    Master Tagger

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Mi4 W10M | iPhone 8
    Operater
    Bonbon | A1
    Postova
    880
    Bodovi
    17.590
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Bodovi: 17.590, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na bonus račun naravno. Ovdje imaš pregled po mjesecima.

  22. 'Hvala' kaže:


  23. #621
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Mobitel
    Iphone 6s
    Operater
    bonbon
    Postova
    125
    Bodovi
    6.506
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e to sam i tražio! hvala!

  24. #622
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radio sam dugo u tmobile-u(podrska, administracija i marketing), zadnje dobre ponude koje su se i nama zaposlenicima svidile su bile jos prije par godina, radilo se o modelima xperia ray, iphone 4, lumia 710 i samsung galaxy s+. Naravno mobiteli su bili razgrabljeni u roku od 2 dana, a neki su cekali i po par mjeseci na svoj primjerak, radilo se o pretplati od 90-ak kuna i uredaj do maksimalno 600kn, a npr xperia se mogla za 200kn dobit u maloj pretplati. Nakon toga se ne sjecam niti jedne ponude koja je bila povoljna. Nije mi jasno o cemu je rijec i zasto su kod nas toliko skupi mobiteli na pretplatu. Znaci kada je tmobile imao monopol na trzistu, imao je bolje ponude nego sada kada ima konkurenciju, s ostalim operaterima nisam bas upoznat, ali cisto sumnjam da su imali ponudu koja "izuva" iz cipela..u doba kada svaka trgovina daje na rate i kada skoro svaki covjek ima nekakve kartice, ne vidim smisao da netko uzima pretplatu zbog mobitela, a i dalje masa ljudi trci u tmobile po svoju robiju od 2 godine..

  25. 'Hvala' kaže:


  26. #623
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zato jer su kod nas jeftine tarife pa operater mora negdje zaraditi.
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  27. #624
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja danas ulovio Alcatel SPop za 198kn u simpa paketu snizen sa 498kn,ovo se zove prejaka ponuda
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  28. #625
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U pošti ili negdje drugdje?

    Btw, ako ti je zaključan na ebayu imaš kodove za manje od 10kn za Alcatelove uređaje..već sam 3 Alcatelova uređaja otključao na taj način..


 
+ Odgovori na temu
Stranica 25 od 27 PrvaPrva ... 15 21 22 23 24 25 26 27 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove