Slaba im ponuda mobitela, ništa novih za sada. Ovo rješavaju ostatke ovogodišnje. Sad su xperiu M nešto smanjili na normalno bar na tarifi L za 8 kn a bila 798 kn.
Imali su solidnu rasprodaju starih mobitela na bonove i xperia x10 mini mi promakla za 398 kn ali sam danas uspio ubosti T-mobile MOVE 2 (Alcatel OT 918) za 148 kn sa navodnih 598 kn na računu pa vidimoStari (nekad popularan) Sony Ericsson P1 i propali LG optimus7 windows phone 7 još dostupno.
Od tih "starina" definitivno bih volio vidjeti Sony Ericsson c905 i Satio za par stotina kuna na bonove!


Odgovori uz citat
Stari (nekad popularan) Sony Ericsson P1 i propali LG optimus7 windows phone 7 još dostupno.
dobiješ u najboljem slučaju novi mobitel iste vrijednosti odnosno koliko si ga platio sada. a ne koliko je nekad bio skup


Bookmarks