Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 27 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 351 do 375 od 664
  1. #351
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A i taj status "uskoro ponovno u ponudi" za bijelu lumiu 710 već mjesecima stoji... i na kraju su je vidim maknuli iz ponude! Neznaju ni oni hoće li im što dolaziti ili ne.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  2. #352
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    A i taj status "uskoro ponovno u ponudi" za bijelu lumiu 710 već mjesecima stoji... i na kraju su je vidim maknuli iz ponude! Neznaju ni oni hoće li im što dolaziti ili ne.
    43 modela, 22 dostupna (većinom low end), 21 nedostupan
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  3. #353
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tako je bilo i lani s Galaxy S plus i S2, a preklani s iPhone4

    počinjem sumljati da to nije slučajno i da je to politika HT-a. kao ono: "doći će nam masa kupaca koji žele produžiti ugovore, tražit će Galaxy S advance, S2, S3, Note2..., a uvalit ćemo im zalihe koje nismo uspjeli prodati u godinu dana: Nokia N9, Galaxy Nexus, Mini2, T-Mobile Arizona, Dell Streak...

  4. #354
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    tako je bilo i lani s Galaxy S plus i S2, a preklani s iPhone4

    počinjem sumljati da to nije slučajno i da je to politika HT-a. kao ono: "doći će nam masa kupaca koji žele produžiti ugovore, tražit će Galaxy S advance, S2, S3, Note2..., a uvalit ćemo im zalihe koje nismo uspjeli prodati u godinu dana: Nokia N9, Galaxy Nexus, Mini2, T-Mobile Arizona, Dell Streak...
    Dell Streak je posebno smiješna cijena...4398kn za 2.5 godina star uređaj sa androidom 1.6, slabašnom baterijom i procesorom i ekranom rezolucije 800x480

    Kad već pratiš cijene godinama...koliko treba proći dok opet stave normalne mobitele u ponudu?
    Zadnji uredio segregator : 21-01-2013 u 23:35
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  5. #355
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lumia 820- 4098KN cijena samog uredjaja...znaci 920 ce biti minimalno 4999, mada vjerujem i vise...

  6. #356
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako si na pretplati onda to gledaš ovako:
    6x 300 kn + 120 kn r.f.

    Ako nisi na pretplati:
    3400 kn putem oglasnika

    Tko je toliko rasipan da plati 4000 kn takav mobitel?

  7. #357
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Ako si na pretplati onda to gledaš ovako:
    6x 300 kn + 120 kn r.f.

    Ako nisi na pretplati:
    3400 kn putem oglasnika

    Tko je toliko rasipan da plati 4000 kn takav mobitel?
    Vidio sam ja ljude koji su u vipu iPhone 64GB platili 10000kn, dakle ona puna lopovska cijena. A isti takav u T-mobile je kostao oko 6000kn, dakle samo uredjaj. Sto je tek takvoj osobi u glavi? (odgovor: nista)

    Da se osvrnem na tu cijenu Lumie 820. Cijena je bezobrazno velika, jos debelo kasne s uvodjenjem WP8 Nokia u ponudu, i onda uvedu samo u crnoj boji. Koliko ce tek kostati Lumia 920 kada stigne u nas? Sreca brzo ulazimo u EU pa ce nasi lopovi od trgovaca morati skidati ogromne marze.

    Predvidjam pad cijene na oglasniku kroz iducih mjesec dana debelo ispod 3000kn, jer HTC 8X koji je dosta bolji od ovoga ide za tu cijenu. A da ne spominjem 8S model koji je losiji, ali i osjetno jeftiniji, na njuskalu vec od 1400kn.

  8. #358
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A to su ti te klasične cijene novih mobitela u t-mobile, ništa novo. Evo HTC 8X već su mu nabolje snizili cijenu na pretplati kakva i treba da bude a u početku isto bila pretjerana.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  9. #359
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bio je i statusu "uskoro u ponudi", od danas ga vise uopće nema = galaxy s3

  10. #360
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    185
    Bodovi
    11.205
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.205, Nivo: 25
    Bodovi: 11.205, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    povukli su ga jer ce uskoro 4g model

  11. #361
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Leone Pregledaj post
    povukli su ga jer ce uskoro 4g model
    Uskoro = predstavljanje u travnju, za otprilike pola godine stiže kod nas?
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  12. #362
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-mobile/Vip/Tomato
    Postova
    324
    Bodovi
    4.126
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Bodovi: 4.126, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao segregator Pregledaj post
    Uskoro = predstavljanje u travnju, za otprilike pola godine stiže kod nas?
    Nije mislio na Samsung Galaxy S4, nego na Samsung Galaxy S3 i9305 model sa LTE (=4G) modemom.

    Neuspjesan pokusaj imitiranja ispravljacha.

  13. #363
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2012
    Postova
    10
    Bodovi
    1.778
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.778, Nivo: 9
    Bodovi: 1.778, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A i fora mi je kad mobitela ima u t-centrima ili ih možeš naručiti preko telefona ali ih trenutno nema za naručiti preko Webshopa jer su onda 200 kn jeftiniji

  14. #364
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gego Pregledaj post
    A i fora mi je kad mobitela ima u t-centrima ili ih možeš naručiti preko telefona ali ih trenutno nema za naručiti preko Webshopa jer su onda 200 kn jeftiniji
    Pa svaki prodajni kanal ima određen broj uređaja,naravno da se na web shopu najprije rasprodaju traženiji uređaji,ne moram navodit razloge.

  15. #365
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11.1.13.:
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    snizili cijenu za Samsung Galaxy SIII Mini
    5.2.13.
    = Citat = Izvorno postao zvorkapic.os Pregledaj post
    Snizili su cjene za 100tinjak kuna.
    Il povisili, sad više n kužim
    Zapravo, vratili cijenu od 10.1.13. za s3 mini, a ti znaci 200 kn vise na total+ L

  16. #366
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslije Dell-a, najprecjenjeniji mobitel u ponudi po meni (ili tu negdje sa Lumia 820)
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  17. #367
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiljadu mu bubnjeva...sad su makli i xperiu T iz ponude! Još sam se nekako nadao da je snize pa jeftino užicam. Ponuda im je stvarno banana a pola toga "uskoro dolazi".
    Gledam njemački t-mobile, imaju 104 mobitela u ponudi...xperia S i bijela i crna jako povoljno uz drugi veliki izbor.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  18. #368
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Hiljadu mu bubnjeva...sad su makli i xperiu T iz ponude! Još sam se nekako nadao da je snize pa jeftino užicam. Ponuda im je stvarno banana a pola toga "uskoro dolazi".
    Gledam njemački t-mobile, imaju 104 mobitela u ponudi...xperia S i bijela i crna jako povoljno uz drugi veliki izbor.
    Ja čekao i čekao za uzet ženi novi mob (android) i na kraju uzeo HTC 8x jer mi je jedini izgledao povoljan...nadam se da će joj se svidjet windows phone 8
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  19. #369
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    njemački t-mobile, imaju 104 mobitela u ponudi...
    njemačka = 82,4 mil stan, 38.000 € BDP/stan, 104 mobitel u ponudi t-mobilea
    hrvatska = 4,28 mil stan, 17.800 € BDP/stan, 39 mobitel u ponudi t-mobilea, od toga je 26 dostupno

  20. #370
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Luksembourg = 0,52 mil stanovnika, $58000 BDP, 672 mobitela u ponudi, sve neograničeno unutar Luksemburga (doduše, fair usage smatraju
    10GB Internet prometa) za €50 mjesečno uz 24 mjeseca ugovor, odnosno €75 uz 12 mjeseci

    http://www.luxgsm.lu/
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  21. #371
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lani je bila top tema nedostatak galaxy s2 i pogotovo s+ (20.000 pregleda na ovom forumu!!!), preklani nedostatak iPhonea4.
    ove godine ista situacija, samo drugi uređaji, ali malo se ljudi žali na nedostatak u ponudi. bit će da im je kriza u novčaniku

    off topic
    = Citat = Izvorno postao segregator Pregledaj post
    Luksembourg = 0,52 mil stanovnika, 672 mobitela u ponudi, sve neograničeno unutar Luksemburga za €50 mjesečno
    država veličine grada zagreba i zagrebačke županije u kojoj stalno moraš paziti da ne ubodeš roaming susjednih zemalja ako izađeš iz glavnog grada, a onda račun poraste s 50 na 500€. lako njima imati 672 mobitela u ponudi kad su im susjedi bogati njemci, francuzi, belgijanci i nizozemci, a nama siromašni bošnjaci, crnogorci, srbi i jednako siromašni slovenci i mađari.
    Zadnji uredio ispravljach : 05-02-2013 u 19:25

  22. #372
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    lani je bila top tema nedostatak galaxy s2 i pogotovo s+ (20.000 pregleda na ovom forumu!!!), preklani nedostatak iPhonea4.
    ove godine ista situacija, samo drugi uređaji, ali malo se ljudi žali na nedostatak u ponudi. bit će da im je kriza u novčaniku
    Ja čekao Galaxy Note 2 da se vrati po mogućnosti po nekoj normalnijoj cijeni da ženi dam S3 a sebi uzmem Note, al mi dosadilo
    čekati pa umjesto da se žalim uzeo HTC 8x

    Btw gdje si vidio S3 model 9305? Jer ja ga ne vidim ni u poslovnim ni u privatnim tarifama
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  23. #373
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    vamo-tamo
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    Tele2
    Postova
    273
    Bodovi
    5.155
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.155, Nivo: 17
    Bodovi: 5.155, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Re: Ponuda mobitela- komentari, diskusije, usporedbe...

    = Citat = Izvorno postao segregator Pregledaj post
    Luksembourg = 0,52 mil stanovnika, $58000 BDP, 672 mobitela u ponudi, sve neograničeno unutar Luksemburga (doduše, fair usage smatraju
    10GB Internet prometa) za €50 mjesečno uz 24 mjeseca ugovor, odnosno €75 uz 12 mjeseci

    http://www.luxgsm.lu/
    je, al s druge strane u luksemburgu tri odasiljaca pokriju cijelu drzavu. sumnjam da su velike cijene ulaganja u infrastrukturu.

  24. #374
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 6
    Operater
    BonBon
    Postova
    907
    Bodovi
    20.873
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nevalja
    Siemens A36 > N 3310 > Siemens C60 > Moto v525 > SE z550 > LG KP500 > N 6303 > LG GS290 > SE Xperia X8 > iP 3GS > SE Xperia U > SGS 3 mini > iP 5S > Huawei P9 Lite 2017 > Xiaomi Redmi 6

  25. #375
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao divided by zero Pregledaj post
    je, al s druge strane u luksemburgu tri odasiljaca pokriju cijelu drzavu. sumnjam da su velike cijene ulaganja u infrastrukturu.
    Ne vidim kakve to veze ima? Zar u Finskoj koja je koma za pokrit signalom, ima ubitačnu klimu i 10 puta je veća od Hrvatske uz sličan
    broj stanovnika zbog toga ima 10 puta manji izbor?
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3


 
+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 27 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove