vidi:
Uvjeti korištenja promotivne ponude za poslovne korisnike 15.10.2012.
ali piše u uvjetima da uz OTPO 24mj dobivaš 50% popust na 12mj ako uz to ne uzmeš uređaj po subvencioniranoj cijeni, ako pak uzmeš uređaj uz OTPO 24mj dobivaš samo 6 mj 50% popust![]()
imaš pravo.
to sam napisao i 15.10.2012. u Kalendaru (budućih) događaja, vidi:
15. - do 7.1.2013. traje promotivna ponude uz OTPO na 12/24 mj: dobije se 50% popusta na tarifama Biz Total+ L/XL/XXL razdoblje od 3/6 mj ako se kupi mob, odnosno 6/12 mj ako ga se ne kupi
sada ću ispraviti moj predzadnji post
@igor999
mi pišemo o promociji za nove i stare pretplatnike.
ti pišeš o promociji za prijenos broja iz druge mreže.
dakle, točno je i tvoje i naše (ispravljach i harasho!)
Nadopisano 31.10.
Snizili cijenu na total+s, ali samo putem webshopa:
Lg Optumus L3
Nadopisano 2.11.
Note II poskupio s 8 na 298 kn putem web shopa
iPhone5 jeftiniji za 200 kn putem webshopa (dakako, trenutno ga nema na zalihama)
Zadnji uredio ispravljach : 02-11-2012 u 13:19
Uglavnom promocija za prijenos broja koja je vrijedila do 31.10. se po istim uvjetima produljuje do kraja godine,a Božićna ponuda za T-com (Ne za mobile dio) kreće kroz par dana...Tableti su u pitanju,ništa posebno,zapravo kako kome![]()
Za adsl ili fiksnu liniju?Prestigio tableti?
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Za max2 i max3 usluge,nisu prestigio
Sent from my HTC One X using Tapatalk
Mogo je i vise, a mogo je i manje! Nekima od nas nisu ni to ponudili!
max paketi su zivo sranje, preskupo
Bas sad gledao ponudu i mogu reci jedna od gorih, ako ne i najgorih ponuda do sada.
https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
Tko rano rani, zajebo je pjetla
a gle...ja recimo nemam izbora nekog dr operatera i ovo mi zapravo smanjuje racun za nekih 60kn...i jos dobim ovo sranje od tableta...da mogu pobjego bi ko zec al nemam izbora nazalost :/
Second place is the first loser!!
koji paket ti smanjuje račun za 60 kn ?
Idemo gledat pojedinačno
Super 60 (fiksni telefon) = 75 kn (60 min prema t-com mreži)
ADSL flat = 160 kn (uz ugovornu obvezu na 12 mjeseci za flat paket), inače je 180
max tv = 65 kn
znači, max 3M, koji sadrži sve ovo košta 305 kn, dok pojedinačno je to 290 kn
tak da je ovak ušteda 15 kn
________________________________
isto tak ako gledamo max2
super 60 = 75 kn
flat internet = 160 kn
ukupno = 235 kn
cijena max 2 L paketa = 241 kn
Zadnji uredio Cwet : 07-11-2012 u 10:33
jednu stvar si zaboravio: nacin obracunavanja PDV...kod ovog starog ide to sve i onda na to sve, + jos sto napravis telefona ide PDV a ovdije je sve uracunato i placam samo 1min telefoniranja! bar sam ja to tako shvatio...
Second place is the first loser!!
ne ne, ovo su sve cijene sa pdvom
da istina, placas 1. minutu poziva, ali ko još koristi toliko fiksni telefon da su mu potrebni razgovori
druga stvar je kako ces znati ko je na h1, optimi, bnetu, a ko koristi fiksnu liniju t.coma ?
baba koristi nazalost, inace bi ja to sve odhebo odavno! a nem pojam ja sam si nekak zracuno da bu manje s obzirom kolko sada trosimo i kolko je racun sadaak nis dr bude isto! kad nemam izbora
ali da u pravu si, ponuda kao takva je bzv ako zelis preci na nju, ali za samo produljit pretplatu...kaj ja znam...ovak nes dobim bar kaj sam zarobljenik!
Second place is the first loser!!
Izračun optimalne tarife: http://www.tarife.si/hr/unos-mjesecne-potrosnje.html
ja isto mialim da je ali to je opcija koju ti moras sebi ukljucit! isto kao na mobitelu...a kaj ces zoves doktora, on tebi da je doc na optimi, nista bam dole slusalica! skupo je zvat doktora![]()
Second place is the first loser!!
8.11.2012.
8 kn u total+ XXL
8 kn u total+ XL
798 kn u total+ L
iP4s je ovako jeftin bio sam jednom, na prelazu s travnja na svibanj.
A sada za sve, a tada samo za one koji su u mreži vise od 90 dana
iPhone5
2.11.2012.
498 kn u total+ XXL
1298 kn u total+ XL
2098 kn u total+ L
8.11.2012.
448 kn u total+ XXL
1248 kn u total+ XL
2048 kn u total+ L
Zadnji uredio ispravljach : 08-11-2012 u 14:35
jedino je kod njega problem kaj nakon 12 mjeseci ide ko clan, a nakon 6 mj na 1. nizu tarifu
Može mi netko malo bolje pojasniti ove max2 i max3 pakete s tabletima?
https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
Pokušavao sam sam skužiti ali mi teško ide.
Trenutno imam ovo:
Te na koncu račun ispadne:
Po ovome mi dođe na isto ako uzmem taj max2 - veći paket. Još mi i daju tablet.
Jesam li u krivu?
Piše "internet brzina od 2048/256 kbit/s do 4096/512 kbit/s", da li to znači da to ovisi o infrastrukturi ili postoji još neka doplata za 4096 kbit/s?
Malo mi ovo zvuči predobro za T-com pa sam sumnjičav
P.S.
Koliko sam pametan, sad sam tek skužio da je ovo tema za MOBILNE operatere, ali se doticalo fiksnih paketa. Ispričavam se moderatoru ako sam mu zadao posla ako mora prebaciti temu u fiksne![]()
Zadnji uredio lujo_zgb : 08-11-2012 u 16:23
...->3310->7110i->S35->M45->S45->M55->F500i->K700i->E1000->KRZR K1->ipaq 514->i600->G600->Nokia 5000->N97mini->MotoMilestone->i4+BB9700->O2x->Gnex->Xperia Z->LG G3 32 GB->Xperia Z3->6p+Moto360
Brzina ti ostaje ista,samo ti se upload povecva na 512kb/s ukoliko vec nije.
Ako imas ugovornu obvezu po ADSL-u (vise od 30 dana do isteka),ne mozes ostvarit ponudu za tablet,ali sljedeci tjedan,konktretnije u ponedjeljak doci ce ponuda i za korisnike koji imaju UO na ADSL ili MAXtv usluzi
Istekao mi je ugovor pred par tjedana. Znam to jer sam ih zvao zbog opomene koju su mi poslali, pa mi je rekao govorni automat. Naravno poslali su mi opomenu, a nisu dostavili račun na moj.hrvatskitelekom.hr pa nisam imao načina kako da platim. Vrhunski im je sustav.
...->3310->7110i->S35->M45->S45->M55->F500i->K700i->E1000->KRZR K1->ipaq 514->i600->G600->Nokia 5000->N97mini->MotoMilestone->i4+BB9700->O2x->Gnex->Xperia Z->LG G3 32 GB->Xperia Z3->6p+Moto360
jel se moze 4s kupit kak jeftinije od
total xl, nakon 6 mj prijelaz u total l, pa onda nakon 12 u obiteljsku ?
hvala![]()
Bookmarks