Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 27 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 664
  1. #276
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vidi:
    Uvjeti korištenja promotivne ponude za poslovne korisnike 15.10.2012.

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #277
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ali piše u uvjetima da uz OTPO 24mj dobivaš 50% popust na 12mj ako uz to ne uzmeš uređaj po subvencioniranoj cijeni, ako pak uzmeš uređaj uz OTPO 24mj dobivaš samo 6 mj 50% popust

  4. 'Hvala' kaže:


  5. #278
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imaš pravo.
    to sam napisao i 15.10.2012. u Kalendaru (budućih) događaja, vidi:
    15. - do 7.1.2013. traje promotivna ponude uz OTPO na 12/24 mj: dobije se 50% popusta na tarifama Biz Total+ L/XL/XXL razdoblje od 3/6 mj ako se kupi mob, odnosno 6/12 mj ako ga se ne kupi

    sada ću ispraviti moj predzadnji post

  6. #279
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Operater
    Vip i Telenor
    Postova
    142
    Bodovi
    17.875
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.875, Nivo: 32
    Bodovi: 17.875, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Harasho! Pregledaj post
    ali piše u uvjetima da uz OTPO 24mj dobivaš 50% popust na 12mj ako uz to ne uzmeš uređaj po subvencioniranoj cijeni, ako pak uzmeš uređaj uz OTPO 24mj dobivaš samo 6 mj 50% popust
    A na stranicama za poslovne korisnike piše:

    Prenesite broj na tarifu EXTRA Biz total+ L/XL/XXL i ostvarite 50% popusta na mjesečnu naknadu tijekom cijelog razdoblja ugovorne obveze ili tijekom pola razdoblja ugovorna obveze uz kupnju mobilnog uređaja po povoljnijoj cijeni

  7. #280
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @igor999
    mi pišemo o promociji za nove i stare pretplatnike.
    ti pišeš o promociji za prijenos broja iz druge mreže.
    dakle, točno je i tvoje i naše (ispravljach i harasho!)

    Nadopisano 31.10.
    Snizili cijenu na total+s, ali samo putem webshopa:
    Lg Optumus L3

    Nadopisano 2.11.
    Note II poskupio s 8 na 298 kn putem web shopa
    iPhone5 jeftiniji za 200 kn putem webshopa (dakako, trenutno ga nema na zalihama)
    Zadnji uredio ispravljach : 02-11-2012 u 13:19

  8. #281
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uglavnom promocija za prijenos broja koja je vrijedila do 31.10. se po istim uvjetima produljuje do kraja godine,a Božićna ponuda za T-com (Ne za mobile dio) kreće kroz par dana...Tableti su u pitanju,ništa posebno,zapravo kako kome

  9. #282
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za adsl ili fiksnu liniju?Prestigio tableti?
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  10. #283
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za max2 i max3 usluge,nisu prestigio

    Sent from my HTC One X using Tapatalk

  11. #284
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Našice
    Mobitel
    Samsung S2, S4 mini
    Operater
    T-mobile
    Postova
    625
    Bodovi
    10.325
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.325, Nivo: 24
    Bodovi: 10.325, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 27,0%
    Ukupna aktivnost: 27,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mogo je i vise, a mogo je i manje! Nekima od nas nisu ni to ponudili!

  12. #285
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    213
    Bodovi
    7.695
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    max paketi su zivo sranje, preskupo

  13. #286
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Cwet Pregledaj post
    max paketi su zivo sranje, preskupo
    Potpis ko' kuca
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  14. #287
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao unique2105 Pregledaj post
    Za max2 i max3 usluge,nisu prestigio

    Sent from my HTC One X using Tapatalk
    Bas sad gledao ponudu i mogu reci jedna od gorih, ako ne i najgorih ponuda do sada.
    https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  15. #288
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    268
    Bodovi
    10.532
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a gle...ja recimo nemam izbora nekog dr operatera i ovo mi zapravo smanjuje racun za nekih 60kn...i jos dobim ovo sranje od tableta...da mogu pobjego bi ko zec al nemam izbora nazalost :/
    Second place is the first loser!!

  16. #289
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    213
    Bodovi
    7.695
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koji paket ti smanjuje račun za 60 kn ?

    Idemo gledat pojedinačno
    Super 60 (fiksni telefon) = 75 kn (60 min prema t-com mreži)
    ADSL flat = 160 kn (uz ugovornu obvezu na 12 mjeseci za flat paket), inače je 180
    max tv = 65 kn
    znači, max 3M, koji sadrži sve ovo košta 305 kn, dok pojedinačno je to 290 kn
    tak da je ovak ušteda 15 kn
    ________________________________

    isto tak ako gledamo max2
    super 60 = 75 kn
    flat internet = 160 kn
    ukupno = 235 kn
    cijena max 2 L paketa = 241 kn
    Zadnji uredio Cwet : 07-11-2012 u 10:33

  17. #290
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    268
    Bodovi
    10.532
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jednu stvar si zaboravio: nacin obracunavanja PDV...kod ovog starog ide to sve i onda na to sve, + jos sto napravis telefona ide PDV a ovdije je sve uracunato i placam samo 1min telefoniranja! bar sam ja to tako shvatio...
    Second place is the first loser!!

  18. #291
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    213
    Bodovi
    7.695
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne ne, ovo su sve cijene sa pdvom
    da istina, placas 1. minutu poziva, ali ko još koristi toliko fiksni telefon da su mu potrebni razgovori
    druga stvar je kako ces znati ko je na h1, optimi, bnetu, a ko koristi fiksnu liniju t.coma ?

  19. #292
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    268
    Bodovi
    10.532
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baba koristi nazalost, inace bi ja to sve odhebo odavno! a nem pojam ja sam si nekak zracuno da bu manje s obzirom kolko sada trosimo i kolko je racun sada ak nis dr bude isto! kad nemam izbora

    ali da u pravu si, ponuda kao takva je bzv ako zelis preci na nju, ali za samo produljit pretplatu...kaj ja znam...ovak nes dobim bar kaj sam zarobljenik!
    Second place is the first loser!!

  20. #293
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Lumia 520, N85
    Operater
    VIPme NS+/Tomato45lp
    Godina
    53
    Postova
    284
    Bodovi
    12.142
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Cwet Pregledaj post
    druga stvar je kako ces znati ko je na h1, optimi, bnetu, a ko koristi fiksnu liniju t.coma ?
    Mislim da je HAKOM donio pravilnik prema kojem i fiksni operateri moraju nuditi uslugu kojom se korisnika obavještava da je pozivani fiksni broj u toj i toj fiksnoj mreži ukoliko nije isti operater.
    Ispravite me ako se varam.

  21. #294
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    268
    Bodovi
    10.532
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Bodovi: 10.532, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja isto mialim da je ali to je opcija koju ti moras sebi ukljucit! isto kao na mobitelu...a kaj ces zoves doktora, on tebi da je doc na optimi, nista bam dole slusalica! skupo je zvat doktora
    Second place is the first loser!!

  22. #295
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL

    1698 kn u total XL

    25.4.2012.
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    18.5.2012.
    998 kn u total XXL

    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    15.06.2012.
    8 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    10.7.2012.
    8 kn u total+ XXL
    598 kn u total+ XL
    1498 kn u total+ L

    3.8.2012.
    8 kn u total+ XXL
    798 kn u total+ XL
    1698 kn u total+ L

    13.10.2012.
    8 kn u total+ XXL
    498 kn u total+ XL
    1398 kn u total+ L
    8.11.2012.
    8 kn u total+ XXL
    8 kn u total+ XL

    798 kn u total+ L

    iP4s je ovako jeftin bio sam jednom, na prelazu s travnja na svibanj.
    A sada za sve, a tada samo za one koji su u mreži vise od 90 dana

    iPhone5
    2.11.2012.
    498 kn u total+ XXL
    1298 kn u total+ XL
    2098 kn u total+ L

    8.11.2012.
    448 kn u total+ XXL
    1248 kn u total+ XL
    2048 kn u total+ L
    Zadnji uredio ispravljach : 08-11-2012 u 14:35

  23. #296
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    213
    Bodovi
    7.695
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jedino je kod njega problem kaj nakon 12 mjeseci ide ko clan, a nakon 6 mj na 1. nizu tarifu

  24. #297
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    6p, BB9700
    Operater
    Bonbon
    Postova
    595
    Bodovi
    17.148
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.148, Nivo: 31
    Bodovi: 17.148, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Može mi netko malo bolje pojasniti ove max2 i max3 pakete s tabletima?
    https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
    Pokušavao sam sam skužiti ali mi teško ide.

    Trenutno imam ovo:



    Te na koncu račun ispadne:




    Po ovome mi dođe na isto ako uzmem taj max2 - veći paket. Još mi i daju tablet.
    Jesam li u krivu?
    Piše "internet brzina od 2048/256 kbit/s do 4096/512 kbit/s", da li to znači da to ovisi o infrastrukturi ili postoji još neka doplata za 4096 kbit/s?

    Malo mi ovo zvuči predobro za T-com pa sam sumnjičav

    P.S.
    Koliko sam pametan, sad sam tek skužio da je ovo tema za MOBILNE operatere, ali se doticalo fiksnih paketa. Ispričavam se moderatoru ako sam mu zadao posla ako mora prebaciti temu u fiksne
    Zadnji uredio lujo_zgb : 08-11-2012 u 16:23
    ...->3310->7110i->S35->M45->S45->M55->F500i->K700i->E1000->KRZR K1->ipaq 514->i600->G600->Nokia 5000->N97mini->MotoMilestone->i4+BB9700->O2x->Gnex->Xperia Z->LG G3 32 GB->Xperia Z3->6p+Moto360

  25. #298
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lujo_zgb Pregledaj post
    Može mi netko malo bolje pojasniti ove max2 i max3 pakete s tabletima?
    https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
    Pokušavao sam sam skužiti ali mi teško ide.

    Trenutno imam ovo:



    Te na koncu račun ispadne:




    Po ovome mi dođe na isto ako uzmem taj max2 - veći paket. Još mi i daju tablet.
    Jesam li u krivu?
    Piše "internet brzina od 2048/256 kbit/s do 4096/512 kbit/s", da li to znači da to ovisi o infrastrukturi ili postoji još neka doplata za 4096 kbit/s?

    Malo mi ovo zvuči predobro za T-com pa sam sumnjičav

    P.S.
    Koliko sam pametan, sad sam tek skužio da je ovo tema za MOBILNE operatere, ali se doticalo fiksnih paketa. Ispričavam se moderatoru ako sam mu zadao posla ako mora prebaciti temu u fiksne
    Brzina ti ostaje ista,samo ti se upload povecva na 512kb/s ukoliko vec nije.
    Ako imas ugovornu obvezu po ADSL-u (vise od 30 dana do isteka),ne mozes ostvarit ponudu za tablet,ali sljedeci tjedan,konktretnije u ponedjeljak doci ce ponuda i za korisnike koji imaju UO na ADSL ili MAXtv usluzi

  26. #299
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    6p, BB9700
    Operater
    Bonbon
    Postova
    595
    Bodovi
    17.148
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.148, Nivo: 31
    Bodovi: 17.148, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istekao mi je ugovor pred par tjedana. Znam to jer sam ih zvao zbog opomene koju su mi poslali, pa mi je rekao govorni automat. Naravno poslali su mi opomenu, a nisu dostavili račun na moj.hrvatskitelekom.hr pa nisam imao načina kako da platim. Vrhunski im je sustav.
    ...->3310->7110i->S35->M45->S45->M55->F500i->K700i->E1000->KRZR K1->ipaq 514->i600->G600->Nokia 5000->N97mini->MotoMilestone->i4+BB9700->O2x->Gnex->Xperia Z->LG G3 32 GB->Xperia Z3->6p+Moto360

  27. #300
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    213
    Bodovi
    7.695
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel se moze 4s kupit kak jeftinije od
    total xl, nakon 6 mj prijelaz u total l, pa onda nakon 12 u obiteljsku ?
    hvala


 
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 27 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove