poruka kupcima uređaja putem web shopa:
ja nedavno kupio 4 uređaja koji su putem web stranica imali oznaku "Uskoro ponovno u ponudi".
dakle, ispunio formular za jedan uređaj koji me nije zanimao tek toliko da vidim sa čime raspolažu. kada su ne nazvali i odgovorili sve što imaju na zalihama kupio nešto što nisam očekivao da ću kupiti, ali sam priželjkivao.
23.10.2012.
24.10.2012.
kako je prošla sinoćšnja konferencija?
malo mi je blesav taj datum 2.11.2012. ispada da će djelatnici morati u t-centre na neradni 1.11.2012. u večernjim satima da bi opsluživali čajem i kolačima kupce od 23 do 24h, a potom od 0.00 do 2-3h prodavali mobitele.
do sada je to bilo u radnom četvrtku, pa je popodnevna smjena ostala raditi do 2-3 ujutro, nakon što su napravili pauzu od 20 do 23h. ali da će doći raditi na blagdan izgleda mi glupo. zapravo sumljam da će to biti 2.11.2012.


Odgovori uz citat



Bookmarks