Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 27 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 226 do 250 od 664
  1. #226
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    navodno planiraju proširiti ponudu s Apple iPhone5. Koštat će gotovo 5.000 kn. onaj s 16gb.

    novost od 3.8..:
    promjenjena cijena za većinu mobitela u ponudi za pretplatnike
    putem web shopa niže nekoliko stotina kn u odnosu na ponudu iz t-centra za gotovo sve uređaje.
    u neke su mobitele poskupjeli u određenim tarifama (iPhone4s 16gb u t+XXL), a neke pojeftinili (iPhone4s 16gb u t+XL i Galaxy S3 u t+XL) ako se kupuje putem web shopa, dok su cijene iz redovne ponude uglavnom povećali za te uređaje.

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL
    1698 kn u total XL

    25.4.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    Primjetio 18.5.2012.
    998 kn u total XXL
    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    15.06.2012.
    8 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    Primjetio 10.7.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana (ako je prelaz sa simpe onda +100 kn), ili prenose broj iz druge mreže:
    8 kn u total+ XXL
    598 kn u total+ XL
    1498 kn u total+ L
    3.8.2012. - za one koji su korisnici T-Mobilea više od 90 dana:
    8 kn u total+ XXL putem webshopa, inače je 98 kn
    798 kn u total+ XL putem webshopa, inače je 1198 kn
    1698 kn u total+ L putem webshopa, inače je 2098 kn

    S.G.S3
    3.8.2012.:
    8 kn u total+ XXL putem webshopa, inače je 198 kn (+100 kn u odnosu na jučer)
    Zadnji uredio ispravljach : 03-08-2012 u 17:16

  2. #227
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Nokia 700
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    129
    Bodovi
    5.185
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Bodovi: 5.185, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iz (pretplatničke) ponude nestaju aktualni modeli (One V, Xperia U...), a odnekud izviruju arhaični primjerci Sony Ericssona i "fancy" Emporije. Da onda barem ponove onu akciju sa Rayem... Ponuda stvarno nepovoljna, nadam se da uskoro planiraju nešto bolje.

  3. #228
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A reko sam ja da oni nisu normalni u zadnje vrijeme... Stavljaju sad dvije godine stare uređaje, vjerovatno kodirane na t-mobile, uz ugovor na 24 mjeseca po istoj cijeni npr. u total S što ih se dade nabaviti u slobodnoj prodaji! A fora da će i biti onih koji to kupe...
    To što im u švabiji ostalo pa nama "ostatke" šalju
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  4. #229
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    A reko sam ja da oni nisu normalni u zadnje vrijeme... Stavljaju sad dvije godine stare uređaje, vjerovatno kodirane na t-mobile, uz ugovor na 24 mjeseca po istoj cijeni npr. u total S što ih se dade nabaviti u slobodnoj prodaji! A fora da će i biti onih koji to kupe...
    To što im u švabiji ostalo pa nama "ostatke" šalju
    Lol, baš sam bacio pogled...Sony Ericsson X10 Mini Pro 2798kn bez ugovora, a u maloprodaji ih ima po 1750kn

    I totalno besmislena cijena One S u usporedbi sa One X
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  5. #230
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    RN7
    Operater
    HT
    Postova
    404
    Bodovi
    7.897
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    4 = 07.06.2010. - 24.09.2010 (petak) = 112 dana
    4s = 04.10.2011. - 25.11.2011 (petak) = 51 dan
    5 = 12.09.2012. - ~26.10.2011 (petak) = 44 dana

    zaključak: svake godine sve brže.
    Bravo za HT!

    p.s.
    dakle, 25.10.2012. spremamo se za ponoćnu kupnju
    Na twitteru su demantirali da stiže u Listopadu i rekli do kraja godine. "[iPhone 5 - dolazak] Iako su prve informacije bile da iPhone 5 očekujemo u listopadu, uređaj očekujemo u T-Mobile ponudi do kraja godine." objavljeno prije 2h.

  6. #231
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jul 2012
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    142
    Bodovi
    3.535
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Bodovi: 3.535, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A Galaxy Note 2?
    R320s-->Qtek S200-->Galaxy S3

  7. #232
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma i ja vidio da su vratili cijene i S2 i xperia P na staro nakon tri dana! Ma nije to nikakva niti akcija bila...to je jad!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  8. #233
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao segregator Pregledaj post
    A Galaxy Note 2?
    Koliko sam čuo kraj listopada.

  9. #234
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Postova
    211
    Bodovi
    3.043
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Bodovi: 3.043, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Ukupna aktivnost: 24,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tipo je u službenom cijeniku i mogu ti reci cijene ako te zanimaju.

  10. #235
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    u t-centrima izložen sony xperia tipo bijele boje. No, u t-centrima ga nema na zalihama, dakle niti se ne moze kupiti, a nema ga niti u službenom cijeniku niti u webshopu. Valjda ga ponude narednih dana
    = Citat = Izvorno postao unique2105 Pregledaj post
    Tipo je u službenom cijeniku i mogu ti reci cijene ako te zanimaju.
    Zanima me kad ću moći kupiti bijeli. Za cijenu očekujem da će biti jednaka kao i za crni

  11. #236
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Zanima me kad ću moći kupiti bijeli. Za cijenu očekujem da će biti jednaka kao i za crni
    Nakon 8. listopada
    P.S. ovaj tjedan je moguće da će sletjeti S III Titan Grey

  12. 'Hvala' kaže:


  13. #237
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    42
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mario: već je stigao titan grey

  14. #238
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fail

    Da, sad vidim na stranicama da postoji Titan Grey, al nigdje nema Note 2

  15. #239
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidim malo su i snizili cijene pojedinim modelima na tarifi M+ (među njima i xperia GO). Njemački t-mobile dobio xperia T pa vjerujem dođe i kod Nas i s time malo xperia S snizi...
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  16. #240
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    176
    Bodovi
    17.669
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.669, Nivo: 32
    Bodovi: 17.669, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samo da dodam , pogledajte cijene za xperia s u tarifama L, XL. Jeftinije za 600 kn od cijena preko web-a. Ustavari su cijene za 1000 kn manje nego prošli tjedan.
    Zadnji uredio motorola user : 08-10-2012 u 10:07
    motorola user

  17. #241
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2012
    Operater
    tmobile, VIP
    Postova
    10
    Bodovi
    878
    Nivo
    6
    Bodovi: 878, Nivo: 6
    Bodovi: 878, Nivo: 6
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Od danas, 11.10.2012 krećemo sa službenim rezervacijama uređaja iPhone 5 na našem webu.

    EDIT: Brzi su im administratori stranice neg moj frend, vec su stavili
    Zadnji uredio toma007 : 11-10-2012 u 17:42

  18. #242
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    213
    Bodovi
    7.695
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Bodovi: 7.695, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da se barem zna okvirna cijena, ovak mi je glupo rezervirati ako bude skup ko suho zlato

  19. #243
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da ako rezerviraš mob da ga nisi dužan kupiti ukoliko odustaneš u međuvremenu...
    Bom Chicka WahWah

  20. #244
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    novost od 13.10.:
    promjenjena cijena za većinu mobitela u ponudi za pretplatnike
    snižene cijene i za nekoliko stotina kn

    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    iPhone4s 16gb

    25.11.2011. (ponocna kupnja)
    8 kn u total XXL
    698 kn u total XL

    25.11.2011.
    398 kn u total XXL
    1298 kn u total XL

    24.12.2011.
    998 kn u total XXL

    1698 kn u total XL

    25.4.2012.
    8 kn u total XXL = iPhone4 8gb
    8 kn u total XL = iPhone4 8gb 398kn !!!
    598 kn u total L

    04.05.2012.
    398 kn u total XXL
    1098 kn u total XL
    1798 kn u total L

    18.5.2012.
    998 kn u total XXL

    1598 kn u total XL
    2098 kn u total L

    01.06.2012.
    398 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    15.06.2012.
    8 kn u total+ XXL
    1098 kn u total+ XL
    1998 kn u total+ L

    10.7.2012.
    8 kn u total+ XXL
    598 kn u total+ XL
    1498 kn u total+ L

    3.8.2012.
    8 kn u total+ XXL
    798 kn u total+ XL
    1698 kn u total+ L
    13.10.2012.
    8 kn u total+ XXL
    498 kn u total+ XL
    1398 kn u total+ L
    Zadnji uredio ispravljach : 16-10-2012 u 11:34

  21. #245
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    27.9.
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    U t-centrima izložen Sony Xperia tipo bijele boje. No, u t-centrima ga nema na zalihama, dakle niti se ne moze kupiti, a nema ga niti u službenom cijeniku niti u webshopu. Valjda ga ponude narednih dana.
    30.9.
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Zanima me kad ću moći kupiti bijeli
    = Citat = Izvorno postao Mario92 Pregledaj post
    Nakon 8. listopada
    = Citat = Izvorno postao unique2105 Pregledaj post
    Tipo ... sto se tice bijelog trebao bi doci kroz 10 dana...
    Ima li kakvih novih informacija?
    Zadnji uredio ispravljach : 14-10-2012 u 08:17

  22. #246
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Mobitel
    SGS III Sapphire Black
    Postova
    31
    Bodovi
    5.110
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.110, Nivo: 16
    Bodovi: 5.110, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ima li netko informaciju kada ce stici crni samsung galaxy s3?

  23. #247
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    178
    Bodovi
    4.909
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.909, Nivo: 16
    Bodovi: 4.909, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel mi se cini ili se stvarno ne isplati uzimati uredjaj na tarifi Total +S? Cijene nisu ni malo povoljne :/ novi ugovor na 24mj/bez trajnog naloga.
    Novi na njuskalu su jeftiniji..

  24. #248
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne samo da Sony Xperia tipo bijele boje nije došao u ponudu T-Mobilea, a izložen je u nekim T-centrima, već je danas iz ponude povučen Sony Xperia tipo crne boje nakon što je posljednjih mjesec dana imao oznaku "Uskoro ponovno u ponudi"

  25. #249
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    ne samo da Sony Xperia tipo bijele boje nije došao u ponudu T-Mobilea, a izložen je u nekim T-centrima, već je danas iz ponude povučen Sony Xperia tipo crne boje nakon što je posljednjih mjesec dana imao oznaku "Uskoro ponovno u ponudi"
    Nebih se čudio da ga vrate na listu opet jer uvijek tako kemijaju nešto i mijenjaju. Slično bilo i sa xperia U, nestane pa dođe!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  26. #250
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    ne samo da Sony Xperia tipo bijele boje nije došao u ponudu T-Mobilea, a izložen je u nekim T-centrima, već je danas iz ponude povučen Sony Xperia tipo crne boje nakon što je posljednjih mjesec dana imao oznaku "Uskoro ponovno u ponudi"
    = Citat = Izvorno postao maher22 Pregledaj post
    Nebih se čudio da ga vrate na listu opet jer uvijek tako kemijaju nešto i mijenjaju. Slično bilo i sa xperia U, nestane pa dođe!
    evo je ponovno, u statusu "Uskoro ponovno u ponudi"


 
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 27 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Ponuda mobitela za 1 kn u T-mobileu
    By Watcher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2008, 15:21
  4. Usporedbe mobitela SLIKE
    By Tommek in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-02-2005, 22:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove