Iz (pretplatničke) ponude nestaju aktualni modeli (One V, Xperia U...), a odnekud izviruju arhaični primjerci Sony Ericssona i "fancy" Emporije. Da onda barem ponove onu akciju sa Rayem... Ponuda stvarno nepovoljna, nadam se da uskoro planiraju nešto bolje.



Odgovori uz citat


Bookmarks