hmmm..jeli tko zna kako rijesiti ovaj problem?..
Naime instaliram java igrice i ne mogu ih pokrenuti jer kao da tipkovnica ne radi...isti problem koji ima Max: " Kad pokrenem neku igricu na gore opisani način, dobijem normalno njezin start screen i napiše mi npr. nešto poput "press 5 for start...", pritiskanjem tipke 5 na mobitelu ili bilo koje druge tipke ništa se ne događa tj. ne mogu pokrenuti igru."