IBM-om MIDP 2.0 KVM, ali ga se nigdje ne može skinuti iako je freeware. Jedina mana je da ne da programe instalirati na karticu nego u memoriju telefona. Ako nije problem daj malo opiši kako se služiš npr. DMIDP-om2. Ja sam pokušavao ali mi nešto baš i ne pokreće java programe. Googlajući našao sam nekakve linkove gdje opisuje proceduru instalacije i pokretanja ali je na kineski (ili korejski) pa se ne snalazim najbolje. Hvala na odgovoru !Izvorno postao strikoo


Odgovori uz citat
Bookmarks