Moze li mi netko provjereno reci, ako idem na onu opciju "Upravljanje Datoteka" pa oznacim SD karticu, i u opcijama stavim da mi napravi kopiju podataka na karticu... Da li ce nakon formatiranja mobitela i povratka tih podataka sa SD kartice biti sve isto kao i prije ? Ostat ce mi kontakti, SMS poruke i sl.?

Hvala !