Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 390

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3
    Operater
    VIPshit opet :)
    Postova
    201
    Bodovi
    11.654
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Bodovi: 11.654, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sezam-picika Pregledaj post
    Ne vidim gdje su informacija o prelasku na novu revoluciju? Koristim staru (150 kn, 500 MB, 1500 min), presao bi na novu revoluciju od 1GB po istoj cijeni (150 kn). Ne javljaju se na telefon
    Ni nemoj ako pricas dosta... min obracunska jedinica, Mb obracunska jedinica... na kraju dodjes na isto cak tj samo na gore... pusti druge sto pricaju, uzmi si papir u ruke, izracunaj pozove i internet ali u intervalima i vido ako ti se isplati... radje predji onda u savrsenu di ti je sve unlimit...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Lumia 520, N85
    Operater
    VIPme NS+/Tomato45lp
    Godina
    53
    Postova
    284
    Bodovi
    12.142
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hjurcic Pregledaj post
    Ni nemoj ako pricas dosta... min obracunska jedinica, Mb obracunska jedinica... na kraju dodjes na isto cak tj samo na gore... pusti druge sto pricaju, uzmi si papir u ruke, izracunaj pozove i internet ali u intervalima i vido ako ti se isplati... radje predji onda u savrsenu di ti je sve unlimit...
    Netočno!
    Revolucija nova od 1 GB: Obračunska jedinica podatkovnog prometa je 10 kB"
    izvor: http://www.tele2.hr/privatni-korisni...evolucija/t28/


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 X8
    By strikan in forum Tele 2
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-02-2011, 21:48
  2. Revolucija mobinog gayminga stize i na symbian
    By Shamanix in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 19-04-2007, 09:49
  3. mms tele2 help
    By Igor_zgb in forum Tele 2
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-08-2006, 23:49
  4. Tele2 Pin?
    By Punio4 in forum Tele 2
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 20-02-2006, 18:06
  5. Tele2.hr
    By ojpi in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-02-2006, 13:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove