Čestitam VIP-u i dosjetljivim korisnicima, zahvaljujući vama razvaljena je prva flat rate tarifa u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko ća pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.
Balkan![]()
Čestitam VIP-u i dosjetljivim korisnicima, zahvaljujući vama razvaljena je prva flat rate tarifa u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko ća pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.
Balkan![]()
Mogao je Tele2 ostaviti 5000 minuta, a prema tomatu napraviti ograničenje tipa prekidanje poziva nakon 55 sekundi. U tom slučaju se Tomato nikako ne bi punio. Kome ne paše ne koristi i gotovo. Mislim da bi većini pasalo.
Kakve veze ima ako korisnici pune račun!?! Zašto netko ne bi koristio pogodnost koju su mu pružili operateri? Zašto ne bi jedan član obitelji ostalima napunio račun ako želi i s tisućama kuna - pa da su mirni onda praktički godinama!? Kao bolje da nismo balkanci pa da plaćamo 600kn po osobi za korištenje mobitela? Pa ako sam balkanac nisam glup! Evo danas sam zvao sa tomato na tuđi račun u Irsku, Paypal szk...skinulo mi nekih 13-ak kn s toga bonus računa... To je pošto sam balkanac pa koristim i tomato na tuđi račun, a da sam zvao s bonbona skinulo bi mi 25kn jer je minuta 6kn (tomato 3,05kn) i osim toga, to bi bilo 25kn iz mog siromašnog džepa!!! Ovako me nije koštalo ništa - jer taj novac na bonus računu ne gledam kao novac, nego kao besplatne minute!
Već je bio red da korisnici profitiraju. Dosta smo mi plaćali masno operaterima a dobivali mrvice! Npr. uvođenje fiksnog telefona 1000 DEM, minuta od 3kn i sl.
Tako da Tele2 Revoluciju i tomato na tuđi račun kao i ostale tarife i mreže vidim sasvim dobrodošle - samo neka ratuju...i red je da ratuju za nas korisnike!
Tarifa nije razvaljena - tele2 ima svoju ponudu i valjda znaju zašto je daju i dali mogu to dati...na nama je da koristimo njih ili konkurenciju. Šta zar je tele2 mislio da će korisnici uzeti FLAT tarifu i onda pričati 100min/mj. Pa valjda ako netko uzme FLAT to je zato što mu treba NEOGRANIČENO pričanje! Znači kada ljudi zbilja koriste ono što plate - onda su razvalili tarifu!? Tomato na tuđi račun je također tu godinama...trebali su prvo skočiti pa onda reći hop!
A od tele2 je licemjerno to smanjivanje minuta a kao neograničeno je! SERIOUSLY? Onda nek lijepo navedu koliko minuta prema kojoj mreži i to je to - a najbolje da blokiraju odlazne pozive u druge mreže (osim tele2)...
Ne mogu se načuditi - s bonbon bi mi uzelo 25kn za 4 min poziva u Irsku, a ovako me koštalo 13kn (duplo manje)! A kad uzmemo da tih 13 kn mi nije izašlo iz džepa...to je zvanje Irske džaba! Zar nije dobro biti na balkanu! Ako zapad znači da ću 4 min platiti 25kn iz džepa - ja bih radije ostao balkanac!
Konačno, ovom FLAT i NEOGRANIČENOM tarifom svejdno ljudi moraju gledati tko je koja mreža - pa ljudi uzimaju flat da upravo to ne moraju misliti...znači neograničeno ipak NIJE neograničeno!
Patka!
Pogodnosti razne sam se uvijek nude u životu. Ti ćeš nazvat irsku, netko drugi će opiturat tunel na autocesti ili vozit službeni auto od 60k€![]()
Isto ti je s porezima. Da bogati i kreativni ne pospreme svoje milijune i bilijune po raznm off-shore računima, država ne bi morala izmišljati porezne smicalice da iscijedi razliku iz običnog naroda.
Tako i s telefonima. Da nema "kreativaca" koji su se zlogugko smijali i trljali ruke što će to kruha bez motike preko "tuđeg računa" imali bi normalne tarife.
VIP zna da je čovjek u naravi lopina i da će ukrast ako ga niko ne vidi (sjetite se "Kosovo za patike") ili ako misli da se može izvući i, primjerice ne plaćati račune za struju a istovremeno glumiti nevinašce (stan u Splitu koji je zadnjih dana u svim novinama) medijima), pa je kreirao tarifu koja je, doduše legalna, ali u stvari pokvarena.
I sad se našli ovdje svi lopine ili oni koji su planirali a nisu stigli se obogatiti na račun Tele2 kukati o pravdi i poštenju ili glumiti đavolje odvjetnike pa ispisivati eseje o tumačenju riječi flet.
A tako ste lako zaboravili na one 3 kune po minuti? Kako je Machiavelli rekao: "Vladaru je bolje da ga se boje nego da ga vole jer se ljubav brzo zaboravlja."
Nijemci su odavno imali "fair flat" pa su, recimo, 5GB flat net ograničili na 2 vremenska razdoblja, a ako treći put prekoračiš ti odrežu račun i opet su kukali oni koji su htjeli mobilne torente pilat.
2000 min je više nego dosta bilo kojem prosječnom korisniku, a prema Tomatu su, iskreno, i predarežljivi. Jedino mi je u cijeloj priči žao onih koji stvarno pričaju preko 2000 minuta (iako bih se zabrinuo za njihovo fizičko zdravlje) a ni krivi ni dužni su popušili zbog par nasljednika hajduka i uskoka koji su se u ime kršćanastva (općih uvjeta poslovanja) i domovine (HAKOM-a) mislili obogatiti na račun Turaka (Tele2).
Plače mi se naprosto od njihove tužne sudbine... tolike tisuće kuna izgubljene dobiti... penzija već riješena poput Kajinove, a sve prodajom Tomato brojeva preko oglasa.
Ajd kad ste već takvi neradnici, dajte bar živite malo "on the edge". Ako već nemate muda dilat drogu onda dilajte piratske CDe. Adrenalin i zarada uz relativno mali rizik.
I odjebite više od te kuknjave. NEMA ŽIVOTA "na tuđi račun" ni u bajkama!
T10 -> T28 -> T630 -> x700 -> K800 ->E63 ->HTC Desire -> K800 (zamjena :) -> JiayuG3 ->S4 ->S6 -> Huawei Mate 8 -> Note 8 -> Xiaomi Mi11
Bookmarks