Čestitam VIP-u i dosjetljivim korisnicima, zahvaljujući vama razvaljena je prva flat rate tarifa u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko ća pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.
Balkan![]()
Čestitam VIP-u i dosjetljivim korisnicima, zahvaljujući vama razvaljena je prva flat rate tarifa u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko ća pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.
Balkan![]()
Bookmarks