Jutros sam dobio svoj iPhone i sve radi korektno, poruke, pozivi, muzika, slike, samo kada pokusam da udjem u neku igru (angry birds, fruit ninja) tel izbaci poruku na ekran: SIM card is not ready.

i ne mogu da udjem, u cemu je fora?

pozz