Ljudi, ljudi, ljudi....

Pa toliko je tema otvoreno o BTu. Čak i ako nema odgovora na pitanje (a ima) u već postojećim temama, pa trebalo bi postat u jednu od ti postojećih, a ne otvarat novu.