ok uspio sam nekako.... prvo hvala na odgovoru flasho sam gapps....i onda sam dobio poruku da username and pass dont mach..... e taj problem se rijesi tako da se logira u google acc na kompu i onda : postavke racuna -> autorizacija aplikacija i web lokacija....ponovno unesite pass i onda dolje imate generiraj zaporku za novu aplikaciju....kad dobijete zaporku unesite je na mobu umjesto pass za google acc (nemorate pazit na razmak) i to je to....ovo samo prvi puta unosite kasnije se logirate normalnim passwordom.....


Odgovori uz citat
Bookmarks