super hvala na stvarno brzom odgovoru samo jos jedno dali mogu to unaprijed naprimjer odem sutra i onda potpisem taj raskid ugovora a da nebi ispalo da je prijevremeno raskidanje ugovora pa da jos placam neke dodaten kune zbog par dana jer preko radnog tjedna ne stignem ( malo glupo mozda zvuci ali htio bi se toga sto prije rijesit da ne cekam opet sljedecu subotu )