Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    96
    Bodovi
    8.141
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.141, Nivo: 21
    Bodovi: 8.141, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    LG i fotografi National Geographica surađuju na stvaranju 3D sadržaja (BLOG)

    Nakon pokrenute 3D revolucije uz dva najpopularnija tipa uređaja na tržištu – smartphonea Optimus 3D i tableta Optimus Pad, koji omogućuju snimanje, reprodukciju i dijeljenje 3D sadržaja, LG započinje suradnju s National Geographicom kako bi se dodatno popularizirali 3D sadržaji.

    National Geographic je duže od jednog stoljeća poznata ustanova svjetske klase koja snima divlji svijet, krajolike, putovanja i lifestyle fotografije.



    Vrhunski, poznati fotografi na nekoliko će dana ostaviti svoje fotoaparate i kamere te uz Optimus 3D stvoriti prvi 3D slikovni i video sadržaj u svojoj povijesti. Četiri fotografa i dva video snimatelja National Geographica koristit će pametni telefon LG Optimus 3D s kojim će snimiti zanimljive fotografije i video zapise širom svijeta u 3D tehnici visoke definicije.

    Za šest nagrađivanih umjetničkih fotografa i snimatelja iz cijelog svijeta, „oboružanih“ moćnim Optimusom 3D čast je sudjelovati u stvaranju fotografija i video zapisa uz pomoć prijenosnog uređaja Optimus 3D, prvog svjetskog smartphonea s tri arhitekture za koji nisu potrebne posebne 3D naočale.

    Optimus 3D, prvi 3D pametni Dual-Core, Dual-Channel, Dual-Memory telefon na svijetu nudi napredne tehnološke značajke kao što su video stabilizacija i funkcija korekcije odstupanja prilikom snimanja 3D sadržaja u visokoj definiciji na različitim mjestima, a njegova tri Dual arhitektura omogućuje vrhunski multitasking, oštru sliku pri gledanju FullHD video filmova i brze grafički intenzivne igre.

    Uz Optimus 3D u rukama ovi će umjetnici biti u mogućnosti pokazati svijet onakvim kakvim ga oni zaista vide – u punom 3D-u. Sve što šestorica umjetnika snime moći će se vidjeti na berlinskom sajmu IFA, najvećem europskom sajmu potrošačke elektronike i bijele tehnike, koji se u Berlinu održava od 2. do 7. rujna 2011. godine.

    3D svijet uz pomoć Optimusa 3D „lovit“ će fotograf Justin Guariglia i fotonovinari Steven Alvarez, Brian Skerry, Peter Hutchens, Steve Winter i Bryan Harvey.

    http://lgblog.mobil.hr/

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Note4, 8850
    Postova
    404
    Bodovi
    18.838
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidio sam taj mobitel, dobro radi fotke. E sad to s 3d-om je upitno hoće li uspjeti, vidite kako prolazi to na telkama. U kinu je sasvim ok.

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    25
    Bodovi
    3.154
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.154, Nivo: 13
    Bodovi: 3.154, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja bas ne vjerujem previse u taj 3D na mobu. Ne znam koga to uopce zanima. Vjerojatno je fora to vidjeti ali zasto placati nesto sto necu koristiit. Kao sto imamo video telefoniju ali ju nitko ne koristi

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    Note4, 8850
    Postova
    404
    Bodovi
    18.838
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Bodovi: 18.838, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni bi mogle biti fora igre u 3D-u. i 3D youtube. ima toga, može se koristiti, nije to baš tako loše

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni se čini da je taj 3D fora...
    nakon dugo vremena smo dobili neku tehnološku novotariju na mobovima (uz skori probitak LTE-a)

    jedino što vidim kao negativnu stranu je dosta povećana potrošnja baterije

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    25
    Bodovi
    3.154
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.154, Nivo: 13
    Bodovi: 3.154, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nikako da rijese te baterije. Potrosnja napreduje, a baterije vrlo slabo.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Vip ispis sadržaja poruke
    By RadarRider in forum A1
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 19-10-2009, 21:42
  2. izmjena originalnog SMS sadrzaja
    By clocker in forum Općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 04-06-2009, 01:10
  3. Kopiranje sadržaja SIM kartice na PC
    By sova in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-03-2007, 13:08
  4. National gaographic
    By Black_Hawk in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-02-2007, 23:20
  5. Snimanje sadržaja na monitoru
    By geniusboy in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 14-01-2007, 23:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove