Izvorno postao Bassman Evo poslah obojici. Nasreću, netreba se imati Nokia PC Suite, niti mrouter, cf2 se samostalno spaja na bluetooth com port. Može i meni na nokiafan@net.hr Hvala u naprijed!
Pravila foruma
Bookmarks