Evo jesam!! Skinuo sam s njihove stranice demo program da bi došao do plug-ina, i normalno se slaže s crackiranom verzijom!! (probao sam s winampom 5.07, radi savršeno!) Meni je ovaj program nešto najbolje i najkorisnije za symbian što postoji!! Odličan je!! Prije sam mislio da će bit spor ko krepana mačka, ali reagira trenutno! Za razliku od bemuseda kojem treba oko 10 sekundi da promijeni pjesmu!


Odgovori uz citat
Bookmarks