Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Omnia I900 USB kabl

    došao sam u posjed gore spomenutog modela samsunga, mob je u dosta lošem stanju, od fizičkog stanja do softvera. Čini mi se da je slabije lovi touch, treba baš jače stisnuti a i treba calibrirati tu i tam, jer se gubi a i spor je. Neznam dal bi se možda nešto dalo riješiti softverski, nemam nikakav usb kabl sa njim, pa me zanima šta se treba kupiti, vidio sam da se nude neka dva kabla za flashanje, običan za HPE modele i neki koji zahtjeva bateriju:Koji ja trebam sa spomenuti model mobitela?
    Probao bi flashnuti mob, staviti friški soft gore pa da vidimo, zatim ukoliko bude napretka da se promjeni plastika na ekranu ukoliko je moguće i dovede mob u bolje stanje.
    Molim prijedloge, sugestije?

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nitko ništa??

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    BiH
    Mobitel
    I9100,5210,T28,R310,S35
    Operater
    Eronet
    Postova
    564
    Bodovi
    7.708
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam nekad davno uzeo data kabel od Samsunga U900 i s njim sve radio, znači mjenjao romove i sve ostale stvari... neznam koliko ti je ovo od pomoći, al mislim da bilo koji samsungov kabel bi trebao raditi... sto se tice toucha, neznam jel imas u vidu da je to resistentni ekran pa da svakako treba jače uprijet
    "all in one"

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam to u vidu, ali nakon brisnja cijele memorije vidim da je ekran dobar nego je mobitel spor užasno spor, jel to tak normalno? kad ga hoću probudit iz stand bay-a da se upali ekran, treba 10 sekundi pa i više, užasno sporo. ne radi wlan, ne pronalazi mi mrežu

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    BiH
    Mobitel
    I9100,5210,T28,R310,S35
    Operater
    Eronet
    Postova
    564
    Bodovi
    7.708
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neznam sta je s njim sve "rađeno"

    stavi novi rom pa vidi kako ce onda radit
    "all in one"

  6. #6
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hm za flashat novi rom trebam kabl, kojeg nemam, jučer obišo sve dučane u blizini, i jedino mi tip u tele 2 reko da su oni imali, svi ostali imaju univerzalne usb kablove, kohi ja imam doma 5 komada
    recimo ovaj da piknem:
    http://www.njuskalo.hr/samsung-oprem...-oglas-1838287
    nije neka lova al nebi se htio zajebati pa da mi onda ne radi

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel zna netko bar model ili oznaku kabla s kojim se moze flashati?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. omnia i900 i mkv
    By igec55 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-03-2010, 12:51
  2. E52 ili Omnia i900
    By yager in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-02-2010, 18:22
  3. Omnia i900 za G1?
    By irmascher in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-01-2010, 12:52
  4. gps za samsung i900 omnia
    By rojs in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-06-2009, 18:14
  5. i900 Omnia FAQ
    By Corunir in forum Samsung
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-05-2009, 00:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove