Gore lijevo piše C0?
Nokia se previše igra, Symbian, Maemo, WP7, Android... koji još OS budu stavili?
Gore lijevo piše C0?
Nokia se previše igra, Symbian, Maemo, WP7, Android... koji još OS budu stavili?
Al ovo je ipak kontradiktorno njihovoj izjavi: Nokia poručuje: Koristiti Android je kao da se pomokrite kako bi se zagrijali
Inače, ako stvarno idu na Android mogli bi dobiti dobar uređaj, možda sa dobrom kamerom čak.
Bookmarks