Stari komentari:
Danko
10. svibnja 2011 - 14:59
napokon da i proizvođači mobitela krenu s ovakvim stvarima, pa ipak smo u 21. stoljeću i doba žice je iza nassamo neka to dođe do hrvatske
-----------------------------
kixy
06. svibnja 2011 - 18:30
Nisam pronasao nista po webu sto se tice brzine punjenja. Ja se nadam da je brze
-----------------------------
ante.m
05. svibnja 2011 - 17:15
A za koliko će se vremena mobitel napuniti?
Isto kao i klasično?
-----------------------------
zigzag
05. svibnja 2011 - 16:33
ovo je fakat cool. Samo sto to vjerojatno kod nas nece biti u prodaji, mi smo uvjek zadnja rupa na svirali
-----------------------------
kixy
05. svibnja 2011 - 14:07 Prijavi komentar
Jeste sigurni da je ovo moguce?



Odgovori uz citat
samo neka to dođe do hrvatske

Bookmarks