Poz. imam v525@v600 softver je:

TRIPLETS_G_0B.09.4FR

flex je:

SE452AXXP10F9

I imam problem da npr. mene netko nazove, ja se javim i razgovaram s njim i nakon razgovora meni piše da imam '1 Missed Call' i kad idem da vidim piše s kim sam zadnje razgovarao i pored toga je kvačica, što znači da nije Missed. Pa me zanima dal se to može nekako ispraviti.