Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2
  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Sin City
    Mobitel
    SE 750 na w800
    Operater
    Tele2
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    KD player Permissions -> Read User Data

    pozdrav

    Evo, upravo sam fleshao SE 750 u W800 i svasta ostalo.. uglavnom, sad imam problem sta sam instalirao KD player i stalno me pita access for reading user data... a u Permissions nema opcije za Allow nego samo ne ili always ask. Pa ako itko zna kako to rijesiti bio bih jako zahvalan

    Searchao sam forum i nisam naisao na teme o ovome od prije.
    7z'

  2. #2
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Huh, nemam pojmak kako nisi nasao, o ovome se pricalo prilicno...
    Jedino ako si trazio bas za ovu specificnu aplikaciju (a ne vidim zasto bi ova bila po icemu drugacija od bilo koje druge).
    Ukratko: EQhalmer je rjesenje koje trazis, imas ga u superthreadu. Moze i nekim patchevima ali po meni EQ je bolje rjesenje. Ako ti EQ slucajno ne radi (moguce da ne bude, ako se dobro sjecam moguce da mu je certifikat istekao negdje 2010-te), onda potrazi patcheve.

    U svakom slucaju, o ovom mobitelu ima vec cijela tema sto se tice moddanja i svasta, stvarno ne vidim potrebu za otvaranjem jos jedne teme.



 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Posljednji post: 20-05-2009, 04:12
  2. usb to pc card read-writer
    By ninom in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-05-2006, 11:35
  3. read-only siemens s45
    By zokiee in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-03-2004, 17:06
  4. Kabel za Transfer user data na Nokiama
    By sms freak in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-10-2002, 18:22

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove