pozdrav
Evo, upravo sam fleshao SE 750 u W800 i svasta ostalo.. uglavnom, sad imam problem sta sam instalirao KD player i stalno me pita access for reading user data... a u Permissions nema opcije za Allow nego samo ne ili always ask. Pa ako itko zna kako to rijesiti bio bih jako zahvalan
Searchao sam forum i nisam naisao na teme o ovome od prije.
7z'
Huh, nemam pojmak kako nisi nasao, o ovome se pricalo prilicno...
Jedino ako si trazio bas za ovu specificnu aplikaciju (a ne vidim zasto bi ova bila po icemu drugacija od bilo koje druge).
Ukratko: EQhalmer je rjesenje koje trazis, imas ga u superthreadu. Moze i nekim patchevima ali po meni EQ je bolje rjesenje. Ako ti EQ slucajno ne radi (moguce da ne bude, ako se dobro sjecam moguce da mu je certifikat istekao negdje 2010-te), onda potrazi patcheve.
U svakom slucaju, o ovom mobitelu ima vec cijela tema sto se tice moddanja i svasta, stvarno ne vidim potrebu za otvaranjem jos jedne teme.
![]()
Bookmarks