Podrška je za sony ericsson jako slaba. Isto kao i za motorolu milestone, tako da ti ni njega neću preporučiti. Kupi si htc desire. njega imam trenutno i mogu reći da sam zadovoljan. A i u 5. mjesecu najavljuju za njega 2.3 gingerbread. kuhanih romova ima pregršt. a može se naći u super stanju za 2000 kuna.
što se tiče arc-a... neću komentirati.
ali atrix ti dolazi u 5. mjesecu u britaniju. e sad, hoćeš li pričekati malo ili ne, to ovisi o tebi. ja sad trenutno imam milestone kao primarni, ali mi je na popravku. i imam htc desire. ne mislim ništa kupovati, već prodati i ovo što imam u narednih mjesec dana, te ću onda ubost taj atrix sa svim dockovima iz italije čim stigne.


Odgovori uz citat
Bookmarks