Ma znam da sam rekao bilo koji osim galaxy-a,ali desire mi je ruzan i kao sto si rekao ima ga svaki drugi covjek...a wp7 mobovi su mi se jako svidjeli,jucer sam tipkao u vipu po omnii 7 i radi bolje od iphone ili bilo cega drugog,a nisu skupi...