Ne bih ti ja savjetovao X10, Sony Ericssonova podrška je užasno loša, tako da on ni nema update na FroyoHTC Desire? Znam da ga ima svaki drugi čovjek, al mislim da je trenutno još uvijek best buy za te novce
![]()
Ne bih ti ja savjetovao X10, Sony Ericssonova podrška je užasno loša, tako da on ni nema update na FroyoHTC Desire? Znam da ga ima svaki drugi čovjek, al mislim da je trenutno još uvijek best buy za te novce
![]()
Bookmarks