Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Threaded View

  1. #10
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Podrška je za sony ericsson jako slaba. Isto kao i za motorolu milestone, tako da ti ni njega neću preporučiti. Kupi si htc desire. njega imam trenutno i mogu reći da sam zadovoljan. A i u 5. mjesecu najavljuju za njega 2.3 gingerbread. kuhanih romova ima pregršt. a može se naći u super stanju za 2000 kuna.

    što se tiče arc-a... neću komentirati.

    ali atrix ti dolazi u 5. mjesecu u britaniju. e sad, hoćeš li pričekati malo ili ne, to ovisi o tebi. ja sad trenutno imam milestone kao primarni, ali mi je na popravku. i imam htc desire. ne mislim ništa kupovati, već prodati i ovo što imam u narednih mjesec dana, te ću onda ubost taj atrix sa svim dockovima iz italije čim stigne.

  2. 'Hvala' kaže:



 

Slične teme

  1. Android mobitel do 4500 kn
    By macanovic in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 28-12-2010, 20:38
  2. LG i update na novi Android
    By absBeg in forum LG
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-12-2010, 19:12
  3. Novi android based modeli
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 07-10-2010, 11:48
  4. Alienware Android mobitel
    By Rodney in forum Android
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-04-2010, 19:07
  5. glasine - novi android
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-01-2010, 22:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove