Prije točno godinu dana kupio sam laptop naveden u naslovu. Sve je savršenoi radilo dok mi prije 2 dana nije slučajno pao (moja krivica). Isprva mislio sam da se ništa nije oštetilo ali onda kada sam htjeo uključiti laptop na punjenje osjetio sam da nešto fali. U laptop je falio mali stupić koji je primao kabel za punjenje. Uspaničio sam se i odmah našao garanciju od laptopa. SADA je pitanje,gdje da ga popravim? Koliko će me koštati?I ima li tko broj za asus servis koji ti dođe doma i uzme laptop i popravi ga? Kažu da bi me to koštalo 700 kn ali zašto tako puno kad je to samo mali stupić!
Hvala na odgovorima!


Odgovori uz citat
Bookmarks