Iako nisam ljubitelj rF-a, ovo mi se sviđa.
Ja sam više tip kojemu je važna igrivost a ne grafika
Zato i pičim po ne znam koji put NFS: Porsche Unleashed![]()
Iako nisam ljubitelj rF-a, ovo mi se sviđa.
Ja sam više tip kojemu je važna igrivost a ne grafika
Zato i pičim po ne znam koji put NFS: Porsche Unleashed![]()
Hehehe
Nebi vjerovato, ali fizika bolida je genijalna
Mozda se nekome cini na ovom videu mojem sa Abu Dhabija, da je lagano za voziti, sa iskljucenim assistima
Ali grdo se vara, jako je tesko i treba koncentracije, a i paznje na gasu
To je ono sto fali F1 2010![]()
Bookmarks