Mobitel ima super wifi, isprobao sam i brzo radi i ne puca mu konekcija, ako je dobar signal wifija.
Tako da je ugodno surfovanje zagarantovano.![]()
Mobitel ima super wifi, isprobao sam i brzo radi i ne puca mu konekcija, ako je dobar signal wifija.
Tako da je ugodno surfovanje zagarantovano.![]()
Nazalost nisam Wi-Fi puno koristio tako da ti u vezi toga ne mogu nista reci.
Ali dok sam skidao mape za Sygica (300mb), bez problema je bio spojen i skinuo mape...
Vezano za to zujanje - da li je to opasno i da li mi preporucate da mob vratim i trazim povrat novca ili isti uredaj samo bez tog kvara?
A sad mi se nesto bas svidja ovaj mob... Qwerty mi je zaista premocan
Ne mogu svoj LG nikako prodati jer imam problem sa kalibracijom,da mi je to kako rijesiti pa da mogu necemu i ja da se nadam![]()
Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))
Samo da vam spomenem da sam odnio mobitel u ducan gdje sam ga i kupio, rekli su da ne mogu traziti povrat novca nego moraju slati mobitel na servis a oni ce im reci da li ide novi uredaj, drugi model ili povrat novca.
Danas sam dobio novi telefon, dakle novi uredaj, i on ima istu gresku.
At the moment both SK17i and SK17a are reported to have this issue. Production weeks mentioned: 11W28, 11W29, 11W30, 11W31, 11W32.
zasad čeka se neko s W33
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
Oba su 11W31, s time da je ovaj noviji nesto stariji (barem mi se tako cini po IMEI i S/N broju, koji je manji nego od onog prijasnjeg).
Ovaj koji trenutno imam ima istu gresku, ALI se rijeđe pojavljuje. Recimo to ovako: ekran upalim, cuje se taj zvuk 2 sekunde, prestane. I dok tako telefon miruje (ekran upaljen), svakih 10ak sekundi se taj zvuk pojavi na 2 sekunde. Ili dok diram touch, tad se taj zvuk konstantno pojavljuje, kao i na proslom uredaju. Kad ugasim ekran, cuje se kojih 5 sekundi i dalje opet sama tišina. Baterija mi traje već 2 dana i 7 sati (jos 25% preostalo) sto je velika razlika naspram proslog telefona koji je cesce "zujao" i kojem je baterija trajala po 1 dan i 2 sata. Ocito to zujanje ima veze s vijekom trajanja baterije, odnosno, moze biti da je to negdje kratki spoj.
Zelio bih kupiti doticni telefon, ali sam procital da ima problema. Prema ovom http://talk.sonyericsson.com/thread/22121 problem je rijesen i softverski i hardverski, te da oni proizvedeni u 40 tj. 2011 i nakon toga ne bi trebali imati problema.
Stoga Vas molim da mi odgovorite na slijedeca pitanja
1) kako mogu vidjeti datum proizvodnje mobitela osim na naljepnici u kucistu mobitela (da li mozda pise na kutiji)
2) ukoliko nema ovog novijeg mobitela da li se isplati kupiti i ove starije, odnosno da li ih popravljaju ili mijenjaju ukoliko je greska prisutna
3) da li se aplikacije mogu prebaciti na memorijsku karticu?
Hvala na odgovorima.
@Ivek1234
Ja ima takav mobitel i iskreno receno ne bi ni obratio paznju na taj "electrostatic noise" da nisam citao te komentare. On je prisutan ali to ne unistava toliko zvuk da bi sada obavezno slao na popravak.
Odgovor na 3), to ovisi o vrsti androida a buduci da SK17i dolazi sa 2.3.4 onda mozes staviti na mem.karticu ili instaliti "Link2SD"
ODG: Ivek1234
Ovaj mali bug koji je postojao je zanemarljiv i ne pravi nikakve probleme.
Pogledaj malo po forumima, retko gdije ces naci neke zamerke, skoro samo ga hvale.
Isto, dobre ocijene dobija i na specifikacijam, nema sta dobro su sklopili ovaj model.
Aplikacije se bez problema mogu prebacit,instalirat na memorijsku.
Cak sta vise uskoro na ovaj mobitel treba da stigne Ice Cream Sandwich android, sto ce jos vide poboljsati koriscenje.
Sto se tice formata videa i audia...to ti je do programa koji imas, skini sa android marketa neki player i sve ces moci pokrenuti i .avi i ostalo. Mob sa androidom je kao komp sa windowsima, samo ti treba program i sve moze(pogotovo noviji mobiteli).
....
I od kojeg broja mobitel nije sa greskom ????
Za Dom spremni Cibajilj vjerni !!!
Prema onom kaj sam procital na internetu od 40tj. 2011. godine su to promijenili ne samo softwerski nego i hardwerski.
Imam X10 mini i zanima me koji mi program za komunkiaciju s PC-em možete preporučit.Probao sam pc comapaction ali nema mogucnost editiranja kontakata kao što npr ima Nokia Suite, vec samo sinkornizacija..Hvala
Kontakti se editiraju preko Google accounta. To je Android filozofija. Bez kojekakvih desktop rješenja.
Bookmarks