Probaj ga ocitati sa XS++ i pogledaj sto kaze...
Ako uspije ocitati probaj debrandirati sa postupkom opisanim ovdje. Na taj nacin ces SEUS-u reci da imas staru verziju firmwarea i ponuditi ce ti update... Nadam se da ce upaliti.
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Bookmarks