Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Threaded View

  1. #6
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    Možda se može staviti Android na HD2 ali uz dosta posla s tim ROM-ovima. Ja nevidim smisla zašto to raditi.
    Stavljanje Androida na HD2 ne zahtjeva ništa više posla posla od rootanja(bez one click procedure) i stavljanja custom romova. Na HD2 se može stavit Android. Ne vidiš razlog? Imaš posve drugu platformu na svom mobitelu?!

    = Citat = Izvorno postao irmascher Pregledaj post
    ako netko nije u toku, andorid se moze pokrenuti sa HD2 uredaja.... ne radi bas kao na desireu al je upotrebljivo...

    http://www.youtube.com/watch?v=Gqedm-sUBc8

    moj savjet je da uzmes Desire..
    Što smatraš pod tim ne radi kao na Desireu? Ima buildova koji su u potpunosti funkcionalni, dok kod nekih ima još manjih nedostataka(720p snimanje, ledica i sl.).
    Zadnji uredio yager : 21-12-2010 u 12:25


 

Slične teme

  1. Android 2.2 na x8?
    By disco in forum Sony
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 28-11-2010, 22:58
  2. Android 3.0
    By georgy in forum Android
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-07-2010, 10:46
  3. Android SDK
    By rospaya in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-08-2008, 10:33
  4. koji mob do 2200kn?
    By pbreaker in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 10-10-2007, 15:49
  5. Mob do 2200kn ?
    By OuttaControl in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 14-02-2006, 23:15

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove