= Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
HD2 je WM.
Ja mislim da je najbolji izbor Desire, to je i meni bila želja kupit al nije se imalo baš para..

Kolko sam čuo Gingerbread 2.3 će stići u ožujku negdje, ali neznam zašto je to tolko bitno, pa tek je Froyo izašao i mislim da dobro funkcionira.

iPhone 3GS se može naći čak i ispod 2000 kn, ali to je tvoj odabir, dali želiš Android ili iPhone OS.
Znam da je HD2 WM ali se moze na njega staviti android... Pa sam i njega ubacio u igru...

Ja vise nekako preferiram Android jer imam vec iPhone ali 3G pa mi ne treba jos jedan slican

Znaci ustvari Desire je trenutno bestbuy android...
Galaxy S definitivno otpada iako ima savrseni ekran u kojeg sam se zaljubio na prvi pogled

A Xperia X10? Nesto sam nacuo da dolazi 2.2 za njega?