Hmm...a da li si razmišljao o ovome: http://www.tportal.hr/scitech/tehno/...je-stigao.html
Hmm...a da li si razmišljao o ovome: http://www.tportal.hr/scitech/tehno/...je-stigao.html
Nisam baš sklon tim tabletima. Ne znam zašto, ali nekako su mi odbojni iako nikada nisam koristio jedan... HTC mi je za sad u prednosti prvenstveno zbog podrške, bojim se da ne bi ako kupim Galaxy nakon par mjeseci poželio nešto drugo... Ali opet ekran na Samsungu je izgleda puuuuno bolji od HTC-a. Ipak nije mi baš tek tako dati preko 4000kn za mob, zato toliko i razmišljam.
M. U. F. C. - Not arrogant, just better
Bookmarks