= Citat = Izvorno postao pajo2 Pregledaj post
ovo nije skroz točno..

ako ćemo baš cjepidlačiti, galaxy ima mrvicu bolji procesor al u najbolju ruku su jednaki (prema snazi, u potrošnji je htc malo bolji)
i grafička na galxyu je puno bolja od HTC-a
Desire HD ima 45nm procesor za razliku od Desire koji ima 65nm. Gpu je Adreno 205 koji je oko 4 puta jači od Adreno 200 koji u Desire-u, po testovima je podjednak sa PowerVR SGX 540 koji je u Galaxy-u.

Link na benchmark, uspoređeni su Desire Z (G2, koji ima 200mhz sporiji proc od Desire HD), Galaxy S (Epic 4G)
http://www.grandmax.net/2010/10/adre...obile-gpu.html