= Citat = Izvorno postao macanovic Pregledaj post
Mob bi kupio u dućanu, ne bi se baš htio zezati s tim oglasnicima, malo sam čitao o tome i ne djeluje mi previše sigurno tako da bi mog kupio u dućanu, ali opet 5000kn mi je previše dati za mob.
Zaštitar sam, dakle imam kučicu gdje sjedim 12 sati, a ne smijem koristiti ni tv ni laptop...
Hmm...a da li si razmišljao o ovome: http://www.tportal.hr/scitech/tehno/...je-stigao.html