Da, ovo je nešt blesavo, nako ima folder system, blabla, route66, cijelu aplikaciju (kao neke n-gage igre) u u folderu maps mapu grčke... i čini mi se da mi ne radi baš kako treba, izbacuje me iz programa... Al probat s ovom .sis verzijom programa i mapom koja je bila u tom zipu, nadam se da će tad radit...