Prijatelju vidis li ti koliko je to veliko gore sam ti napiso.
Google je tvoj prijatelj.
Prijatelju vidis li ti koliko je to veliko gore sam ti napiso.
Google je tvoj prijatelj.
Ako se ovo odnosi na temu karte i gde skinuti,ja sam lepo video sta si ti napisao.Izvorno postao Šile
Pa sam ja natipkao:"Ako neko moze negde da ostavio da svucem karte bilo bi lepo."
Znaci nisam mislio na samo na tebe.Nego neko ima lepu vezu pa rokne ftp ili vec nekako drugacije
A ako je ovo zabuna sorry.
Googlao sam ,ali bezuspesno,ovde mislim na neku free varijatnu.Naravno original sam nasao za 269 eura,a to mi se neplaca trenutno..
Pozdrav
Bookmarks