Pozdrav.
Imama ovaj telefon pa me intersuje ,sta mi jos od hardwera sve treba da bi ovo funkcionisalo.Znam da treba da imam samo ovaj program na kartici.Koliko je velik?Trebam neki gps prijemnik ,ako da gde ga zakacim ?
hvala!
Pozdrav.
Imama ovaj telefon pa me intersuje ,sta mi jos od hardwera sve treba da bi ovo funkcionisalo.Znam da treba da imam samo ovaj program na kartici.Koliko je velik?Trebam neki gps prijemnik ,ako da gde ga zakacim ?
hvala!
Imam ti ja i program i te mape koje se pregledaju s njim.
Route66 Alpenlaender = 82,6MB
Route66 Athen = 4,20MB
Route66 BeNeLux = 67,3MB
To bi bilo to osim sto nemam karticu min 128MB pa jos nisam ni probao.
btw: Dobro nam dosao![]()
Znaci ako sam dobro shvatio roknes napunjenu karticu sa programom ukljucis telefoni on ti pokazuje gde si.A jel mi treba jos nesto osim tih karti.Jel se taj program instalira na telefon i kako se pokrece?
Gde si skinuo da svucem ja to.
Pozdrav
Roknes sve na MMC imas .sis file za instalirat to je valjda aplikacija u kojoj gledas sve to kazem neznam sve 100% jel nisam probo.
Nisam skido poslo mi neko s foruma al nesjecam se ko vise.
Pretpostavljam da treba i bluetooth GPS dodatak da bi pokazivalo gde se nalaziš.
Da to sa GPS prijamnikom mi zvuci logicno.Ali da li tada imam bilo kava veze sa mojim provajderom preko koga koristim mobilni(vodafone).Koliko sam ja to shavtio sada uzmem mobilni steknem gps prijemnik upucam software na karticu i vozim.Jedino ako hocu podatke o guzvama na putu onda koristim usluge moj GSM mreze ili ...
Pozdrav i Hvala!
Ako neko moze negde da ostavio da svucem karte bilo bi lepo.
Da, ali ako hoces samo karte, proggie bi trebao biti dovoljan
Prijatelju vidis li ti koliko je to veliko gore sam ti napiso.
Google je tvoj prijatelj.
Ako se ovo odnosi na temu karte i gde skinuti,ja sam lepo video sta si ti napisao.Izvorno postao Šile
Pa sam ja natipkao:"Ako neko moze negde da ostavio da svucem karte bilo bi lepo."
Znaci nisam mislio na samo na tebe.Nego neko ima lepu vezu pa rokne ftp ili vec nekako drugacije
A ako je ovo zabuna sorry.
Googlao sam ,ali bezuspesno,ovde mislim na neku free varijatnu.Naravno original sam nasao za 269 eura,a to mi se neplaca trenutno..
Pozdrav
Potrazi po linkovima ili na IRC-u
Tesko da ces naletiti na http ili ftp server koji radi
OK probacu.
Hvala.
Ma program je strava.
Osim 2d prikaza ima i 3d prikaz pa da i neces da se snades jednostavno moras. Bez ikakih problema ga mozes koristiti ako nemas Bt ili neke druge dodatke osim sto ti neko mora iscitavat sta mobitel prikazuje. Jednostavno must have!!!
..."šile",jesi ga probao...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Da isprobano ubacio sam mape Grčke i mogu ti reci da zivim u Ateni (posto sam nju pretrazio uzduz i popreko) ova aplikacija ne da bi mi sluzila nego cista 10. Imas 2d prikaz i da si munjen do peta prebacis u 3d i malte ne ti pokaze pored kojeg drveta stojis.Izvorno postao Eminem
Zoom je stvarno doveden do najsitnijih detalja i in i out. Od komletne Athene s predgradima do najmracnijih ulica.
Uglavnom zakljucak must have!
Pa da zato sam gore i napisao impresije. Samo nigdje na netu nemogu nac jos mapa osim ovih koje imam.
Bookmarks