Za regionalne xp verzije nećeš naći English / Multi LIP ,takve verzije lokalizirane su s razlogom.
Imao sam francusku i portugalsku verziju XP-a i ni jedan LIP nije pomogao i jedino riješenje je bilo da instaliram wxp na engleskom i dodam LIP po potrebi.
Jedino što mi je uspjelo jest da izvadim registry entry i par fileova iz windows foldera s engleskog wxp-a za mogućnost da koristim slova s kvačicom na tipkovnici te da to ubacim u francusku verziju xp-a.