Vrlo vjerojatno ces morat dizat nove Windowse. Xp je malo smotan po tom pitanju jer trazi bazu na engleskom,a uglavnom ju nema nigdje za skinut.
Vrlo vjerojatno ces morat dizat nove Windowse. Xp je malo smotan po tom pitanju jer trazi bazu na engleskom,a uglavnom ju nema nigdje za skinut.
Bookmarks